| Sabina_1904 a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele care sunt in zodia gemeni?

8 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Sunt de gasca, dar cateodata se supara foarte repede, n-au incredere destul in ele, sunt zgarcite, poate si putin smiocaite, dar nu toti care sunt in aceasta zodie sunt asa. Eu am o prietena care e gemeni si ti-am descris-o [nu, nu e cea mai buna prietena a mea, daca te pregateai sa intrebi]. Sarbatori fericite, o vacanta placuta si numai bine!

| ionica56 a răspuns:

Buna; x
Eu sunt în zodia gemeni și mai toata lumea ma face ipocrita.=>ca am doua fete. Sincer eu sunt născuta fix pe 16 iunie la mijlocul zodiei deci sunt un geamăn înrăit. cica.
Faza este ca și profa de fizica îmi zice asta mereu.
FEmeile gemeni sunt femei din alea ce vor sa stie tot si sa faca mai mereu cum vor ei. Suntem foarte incapatanate.happy
Pupicii Sabrina.

| FreakyFred a răspuns:

Aceeasi parere pe care o am si despre fetele care sunt in celelalte zodii...

| GeorgeRadu a răspuns:

Sunt fete dragute, dezghetate si foarte inteligente. Se ataseaza repede de o persoana, si pot avea relatii bune cu berbecii. big grin

| purpleice a răspuns:

Si eu sunt gemeni.si da zodia asta are multe calitati dar si defecte.defecte fiind minciuna, falsitatea, rautatea, nu mai stiu. dar eu nu sunt asa.ma rog nici toate caliatatile pe care zic ca le au nu le am deci depinde.sa-ti fac un rezumat pe scurt:sunt inteligenti, amuzanti, sociabili, nehotarati(cel mai mare defect al meu), ambitiosi, veseli si uneori putin rautaciosi. dar depinde de fiecare persoana in parte plus ca mai conteaza si ascendentul.

| lynes a răspuns:

Eu sunt gemeni, si imi place zodi asta, reprezinta ca animal de suflet in zodia chenezeasca pisica stii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Pai, nu stiu tu ce crezi? Apropo, eu sunt o geamana. big grin

Sincer sunt foarte multumita de zodia mea, dar nu pot sa zic ca nu am defecte!

Pa, pa, sarbatori fericte!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au 2 fete