| Ruben94 a întrebat:

Ce părere aveți despre fetele, în special cele minore, care obișnuiesc să facă sex prin mașini cu diferiți băieți frecvent? Putem să le numim obraznice, fete rele/curv/e?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Le poti numii "proaste" pentru ca asta sunt de fapt, wc-ul baietilor care profita de ele pe unde apuca.

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Deci eu daca as fi fata si mi-ar placea sa fac sex in masina cu tipi hot pe care i intarnesc gata sunt curva? Nu cred sincer, curva daca as fi daca mas alege cu banii din asta sau tarfa as fi daca as vorbi cu un baiat 2 anii timp in care am iubit sau daca as tine 100 in zona prieteniei si as profita de ei, omul e o fiinta poligama nu monogama dar trebuie sa invatam cei respectul pentru sexul opus, eu tot v-am spus de tarfe trebuie sa te feresti in viata nu de curve alea ori sunt nimofame ori o fac pe banii ca bonus

| mentholinks a răspuns:

Poti sa le numesti cum vrei.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Ba da' tu esti prost? Mereu acelasi gen de intrebari handicapate, de fapt, la fel ca tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Personal nu îmi pasă
Facă toată lumea ce consideră de cuviință, fiecare e responsabil pentru ceea ce face.
Le numești cum vrei, eu îi numesc alți oameni care fac ce vor, ce le place și ce știu cel mai bine să facă.

| DrGoogle a răspuns:

Daca obisnuia cu prietenul/iubitul era ok dar asa oriunde ar face sex cu diferiti baieti tot curve se numesc happy

| MidnightR a răspuns:

Dar nu inteleg, de ce ma rog te-ai gandi si pentru o secunda sa le numesti obraznice sau fete rele?

| KronstadtResurrection a răspuns:

Ma, tu n-ai masina, asa-i?

Răspuns utilizator avertizat