| SamuelGhinea18 a întrebat:

Ce părere aveți despre fetele sub 17 ani care obișnuiesc să facă sex frecvent cu diferiți băieți mai mari ca ele, prin parcări etc, noaptea? Putem să le numim obraznice? Sau mai bine zis: de ce fac ele asta și nu știu de respect de sine? Chiar le place să fie wc-ul tuturor băieților care profită de naivitatea lor, sau ele sunt conștiente că sunt folosite oarecum, dar le și place?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce parere sa am? Ele cauta sa umple niste goluri cu astfel de practici si ar trebui ajutate, pentru ca nu gandesc!

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Esti obsedat sexual, chiar nu vede nici un admin

| sir sanjei a răspuns:

Ce importanta are varsta?
Cate astfel de fete cunosti?