| Crazyboy96 a întrebat:

Putem sa numim curve/fete de moravuri usoare pe fetele care obisnuiesc sa faca sex oral la mai multi baieti deodata?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Si baieti care fac sex cu mai multe sunt tot usori, omul e o fiinta poligama, curva, moravuri usoare numeste cum vrei, negi natura umana prin asta

| WaterDrop a răspuns:

Nicidecum! Putem spune ca sunt niste persoane empatice si altruiste. Daca te referi la filmele porno, atunci sunt doar platite bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"fete de casa" sigur nu le putem numi. Sunt unii care le numesc sotii si mame, aceia sunt adevaratii norocosi!

| Zabbyel a răspuns:

Nu. nu putem! oralu face parte din sex love struck

| 17Ioana a răspuns:

Cu siguranta da!
Daca o fata are o relatie cu un baiat, se iubesc si au contacte sexuale, printre care si oral, este totul ok. Daca fata este "posta", trec toti prin ea, sau prin gura ei, nu mai e ok. Imagineaza-ti sa ai o iubita de care sa stii sau sa fi participat si tu la acest act cu alti prieteni de ai tai.