| Alexa12334 a întrebat:

Ce părere aveți despre gemetele bărbaților in timpul actului sexual? Le excita pe femei?

6 răspunsuri:
| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Eu cred ca ai gresit filmul prietene.

| Eireann a răspuns:

Nu pot sa spun ca ma excita dar imi dau de inteles ca ii place.

| goguPatent a răspuns:

Eu cred ca noi barbatii nu gemem. E un fel de râgâitura de maimuta care isi prinde ouale in gard in timo ce vrea sa evadeze de la zoo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aualeu și Încă cum. Cum ii excita pe bărbați așa le excită și pe ele.

Cea mai amplea partida de sex e aia când el stă că mutalaul și ea geme fals laughingEste nasol rău de tot sa fi în situația aia.

| grozeaandrei a răspuns:

Nu cred

| oblackbull a răspuns:

Eu nu cred