| Marioss a întrebat:

Salutare! Ce părere aveți despre râsul în timpul actului sexual?

Răspuns Câştigător
| DjSannan a răspuns:

Salut! Râsul în timpul actului sexual poate fi un semn că ambii parteneri se simt bine și se relaxează împreună. Râsul poate aduce un plus de umor și distracție în pat, dar poate de asemenea să distragă atenția de la actul sexual în sine. Dacă unul dintre parteneri se simte jenat sau râsul îi distrage atenția, atunci ar putea fi mai bine să evitați să râdeți în timpul actului sexual. De asemenea, este important să vă asigurați că ambii parteneri sunt de acord cu orice comportament care are loc în timpul actului sexual, inclusiv râsul

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

O forma de exictatie profunda

| Violleta2022 a răspuns:

A ras cumva fata, de cuculetul tau?

| Marioss explică (pentru Violleta2022):

Nu,femeia nu a râs de cubulețele meu(sunt ok la capitolul ăsta).
Am râs împreună, eram destinși, eram ok. Acum nu mai suntem împreună dar mi-au rămas Amintiri.

| Marioss explică (pentru Marioss):

Femeia respectivă Nu a râs de cuculețul meu. Nu știu de ce mi-a apărut alt cuvânt(datorită tastaturii cred).
Am avut o relație serioasă și apropiată cu acea femeie și a fost Singura cu care am râs în timpul actului sexual. Deși Nu mai suntem împreună, mi-au rămas Amintiri.

| VoidEternal a răspuns:

E foarte nasol când rade doar ea. laughing Daca râdeți amândoi e ok, cu condiția că tu sa nu razi doar de râsul ei. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rasul ca rasul, basitul sa nu te apuce laughing

| stef87 a răspuns (pentru anonim_4396):

E inavitabil sa scape unul din ei ceva, dar intr-o relatie stabila, e chiar un nimic. Pentru cine nu a vazut, recomand Good Wiil Hunting, scena cand terapeutul povesteste cum se simtea cu sotiawinking
La fel si cu rasul - s-ar putea ca cel mai des sa-ti distraga din atentie si sa nu mai poti pe moment sa ai erectia puternica, mai ales daca nu te face si pe tine sa razi motivul pentru care rade ea.
Se ia o pauza mica si reface scena. Daca actul in sine e ceva ce o face pe ea sa rada, trebuie vazut concret ce se intampla.