| ImiPlacMexicaniiXD a întrebat:

Exista femei care nu gem in timpul actului sexual?

17 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Da, multe se jeneaza. de aceea e bine sa va cunoasteti bine, si sa se simta libera sa se exteriorize cum simte ea. dar la majoritatea tine de o educatie ignoranta si deficitara. asa cum razi si dansezi cu placere, tot asa trebuie sa nu te retii nici in pat.

| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca DA, exista si astfel de femei care tac si/sau sunt mute ca pestele asa cum este si celebra jucatoare de tenis de camp Maria Sharapova, care in ciuda faptului ca este extrem de vocala/galagioasa pe terenul de joc, in pat este... muta, ceea ce a reiesit din declaratia lui Adam Levine iubitul tenismenei Maria Sharapova : ca e ca o ""broasca moarta"" in pat. =))

`Nu facea deloc zgomot in timpul sexului. Nu va pot spune cat de dezamagit am fost. Ca multi alti tipi, am crezut ca e genul de femeie... galagioasa. De fapt, ea statea lungita si nemiscata ca o broasca moarta. Chiar s-a enervat cand am inceput sa gem, spunandu-mi ca i-am stricat concentrarea. Am suferit un soc mai mare decat atunci cand am aflat ca nu exista iepurasul de Paste =))
http://www.bestmusic.ro/stiri/adam-levine-sex-maria-sharapova-103026.html
Sanatate!

| PsihoSex a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Da, dar in acelasi timp, asta nu inseamna ca, cu altul, nu va putea fi super relaxata si "galagioasa".
Ceea ce se intampla intre parteneri in pat e doar treaba lor, si nu ar trebui sa fie infleuntata de alte chestii.

| mihai69 a răspuns:

Da. Și nu pentru că o ai de 16 și crezi că e mică.

| Catrice a răspuns:

Nu, nu gem, ele fac dulceață rolling on the floor

| Andreeush a răspuns:

Normal că există.
Doar nu crezi că toate femeile sunt la fel, nu?

| mi25 a răspuns:

Sunt destule.

| Raven a răspuns:

Sigur că da, mai ales alea mute

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebarea mai buna ar fi "existã femei care gem cu adevarat in timpul actului"

| Paul754880338 a răspuns:

De unde ai indoiala ca nu exista? Din moment ce intrebi, asta banuiesc. Sigur ca exista.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Desigur.
Sunt tot felul de femei pe lumea asta. laughing

| IoanWild a răspuns:

Clar. Galetile, Piscinile etc.

| anonima0417 a răspuns:

Evident

| AnaPisicutza a răspuns:

Sigur ca da

| Fananime24580 a răspuns:

Dacă nu le place nu, daca le place sigur cu tot sufletul?