| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre iubire? exista sau nu exista?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Există în DEX

12 răspunsuri:
| Blueberry8 a răspuns:

Normal!

| Rogege13 a răspuns:

Sincer nu prea stiu e complicat n-am avut până acum prima iubire dar cred in ea

| Ale5184 a răspuns:

Da. Cum tu te indragostesti de x dar apoi iti trece, in cazul iubirii indragosteala aia dureaza o viață si presupune dorința de a trece peste orice împreună, nu una-doua va despartiti.
E ca si o iubire de mama, nu trece orice ar fi.

| RAY a răspuns:

Există,mai greu cu găsitul unei fete sincere, serioase

| llleo a răspuns:

Există. Mai rar în ziua de azi, dar există. Dacă ai parte de ea, simți că fericirea ta se potențează din ce în ce mai mult. Pe zi ce trece. E un sentiment unic. Puțin spus unic. Cuvintele sunt mult prea mici pentru ce vreau eu să-ți spun, explic laughing.
Dacă n-ai parte de ea, ai impresia că nu există. Dacă ai, există. Astea sunt părerile oamenilor. Renunță la părerile altora și încearcă să înțelegi că iubirea există. Nimeni nu poate nega asta. Pentru că iubirea există. Ăsta este motivul.
Spor.

Răspuns utilizator avertizat
| lilith16 a răspuns:

Culca-te ba gustere ca iubirea e o pierdere de timp

| vjr1979 a răspuns:

Si daca exista, e temporara. Sunt atatea exemple...

| Sofer a răspuns:

Iubire exista dar trece prin stomac.

| raducul122222 a răspuns:

Depinde ce varsta ai. daca ai 11 ani probabil esti in depresie si nu exista. (dar din poza de profil imi dau seama ca ai 11 ani deci probabil asta e)

| Andreeush a răspuns:

Există dar e greu să găsești persoana potrivită.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu