| Tzucu a întrebat:

Ce parere aveti despre noul meu cover? http://www.trilulilu.ro/alllxx/5fce09af3d369f

Răspuns Câştigător
| 0IoAnA0 a răspuns:

Nu e rau...dar daca vrei sa ai o voce frumoasa fa cateva lectii de canto ca sa iti dezvolti vocea si vas una mult mai bine.happy

2 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

Nu vreau sa iti spulber increderea de sine, dar mie sincer nu mi se pare ca ai voce.Dar bineinteles ca asta e doar parerea mea.Sorry happy

| Sara2 a răspuns:

Sincer e ok, dar canti prea subtire, ai vazut tonul vocii lui celine dion