| Seba_1409 a întrebat:

Ce parere aveti de noul videoclip al lui Edward Maya?
http://www.trilulilu.ro/Frenel/2c5037adb4b8f9

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e chiar atat de nou (caracteristic muzicii comerciale - it gets old really fast), clipul e dragut...cred, artistic ici-colo; imi place instrumentalul (ma face sa ma gandesc la urmarirea unei persoane, cautarea de indicii, chiar fara sa tin cont de versuri - care nu-s cine-stie-ce), dar mai mult mi-a placut "Stereo Love"; a fost printre primele melodii dance cu acordeon, a facut senzatie si o ascultam intruna la radio in masina.

3 răspunsuri:
| Turquoise a răspuns:

Imi plac unele parti din videoclip, destul de dragut.Melodia nu imi place.happy

| Daniel7up a răspuns:

Interesantbig grin

| pasatGeorge a răspuns:

=d> bravo