| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre o fata care pana la 15 ani nu a avut nici un iubit?(intrebare pentru baieti, dar pot raspunde si fetele)

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Majoritatea fetelor bine crescute nu au avut prieten pana la 15 ani. Asadar e o fata absolut normala, care nu arde etapele, ci se comporta conform varstei ei.

22 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

N-are nimichee hee

| Malvina24 a răspuns:

Absolut normala! nu e ceva rau in asta! Are timp si de baieti ffff mult!

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Prima ei ocupatie ar trebui sa fie scoala...pentru baieti va avea toata viata inaintewinking inca e la o varsta foarte frageda...deci nu inteleg care-i grabahee hee

| Dizzydizz a răspuns:

L 15 am avut primul prieten deci e oktongue

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Consider ca acea fata inca nu a gasit persoana potrivitalove struck Si nu vrut sa se bage intr-o relatie atata timp cat nu la iubit pe acel baiat happy

| Sოﺁℓε a răspuns:

Nu e nimic daca nu au prieten pan la varsta astahee hee

| tim a răspuns:

Ei, nu e nici o tragedie, toate la timpul lor

| Aia cu cap mare a răspuns:

Sh carei faza? pana in 15 ani trebuie sa ai prieten? une scrie?laughingastea is prostii...

| ♂ яαυℓ ♥ ♫ ‹з a răspuns:

O fata cuminte. happy

| Georgeeeeeeeee a răspuns:

Cunosc si fete la 18 ani in aceeasi situatie. E timp, nu trebuie sa fii cu cineva doar ca sa fi.

| ingerell a răspuns:

Care'i problema?

| HappyPills a răspuns:

Ce parere ai despre fetele in 12-16 ani care sunt insarcinate?

Răspuns utilizator avertizat
| georgy_7464 a răspuns:

Nu e un capat de lume ca nu ai un prieten la varsta de 15 ani, poate nu ai gasit persoana potrivita

| luminita_6533 a răspuns:

Foarte frumos.

| hrdcore a răspuns:

Cunosc o fata care nu a avut un iubit pana la 15 ani si cand si-a facut unul nu s-au mai despartit nici acum (4ani)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e nicio tragedie, oricum nu stiu cum ii puteti spune iubit pana la 15 ani ...astea sunt numai copilarii happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e nimic strasnic, eu de exemplu primul iubit l'am avut la 18 si jumate, asa s-a primit, si cred ca e mai normal sa incepi o relatie atunci chind te simti mai sigura si pregatita dechit de la o virsta mai mica de 16ani. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma regasesc in intrebarea tahee hee

| Anonim13265464 a răspuns:

Eu am 15 ani si nu am prieten si nu vad nici o problema

| ike a răspuns:

Bravo ei. Da dovada de fata desteapta.
Oricum numai de suferit ar fi avut daca isi gasea asa numitul iubit pana la varsta aia... Are timp. Si daca atunci cand o sa aiba, va avea grija de el, e fata perfecta.

| dienutza95 a răspuns:

Unde e tragedia in asta? poate ca nu a tinut la nimeni astfel incat nu s-a implicatin nici o relatie...aici nu poate fi vorba de iubire. Si eu am 14 si nu am avut prieten.recunosc, nu e nici o rusinebig grin