| Babydin4you a întrebat:

Hey! happy Am o intrebare pentru baieti ( in general ) dar pot raspunde si fetele big grin.Ce parere aveti despre o fata care injura?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai dreptate, in ziua de azi mai toate fetele injura si fumeaza ca li se pare ca lucrurile astea le fac mai "importante". Eu intotdeauna am preferat fetele normale si sincere si nu fitoasele aste acar einjura toata ziua:d
>:d

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mi-e indiferent atat timp cat nu are de-a face cu mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer, nu imi plac. Am intalnit foarte multe fete dragute dar cand incepeau sa injure ma simteam aiurea in preajma lor. Eu zic ca daca injuri sa te lasi de acest obicei. Te pup.

| Babydin4you explică (pentru anonim_4396):

Nu, nu injur! Si nici nu mi se pare ok ca o fata sa injure, dar in ziua de azi majoritatea fetelor injura si am zis sa vad ce parere aveti si voi despre asta happy. Pupii:*

| anonim_4396 a răspuns (pentru Babydin4you):

Ai dreptate, in ziua de azi mai toate fetele injura si fumeaza ca li se pare ca lucrurile astea le fac mai "importante". Eu intotdeauna am preferat fetele normale si sincere si nu fitoasele aste acar einjura toata ziua:d
>:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E total nefeminin, ce e barbat cu tate sau ce? laughing femeia trebuie sa emane senzualitate, gingasie, feminitate iubire si frumusete. iar o fata care injura poate fi ea frumusetea intruchipata, o pierde pe toata din momentul cand a inceput sa deschida gura.

| NCN a răspuns:

Parerea mea ca nu arata bine ca o fata sa injure, arata mai naspa.

| Ioana300 a răspuns:

Mi se pare foarte urat...asta in general fac tigancile si nu ii sta bine unei fete

| Мариус a răspuns:

O parere nu tocmai buna.

| WeirdNight666 a răspuns:

Nu da bine unei fete sa injure desi are tot dreptul uneori. : )