| Sara2 a întrebat:

Ce parere aveti despre o fata neepilata pe picioare? in cazul in care este iarna si poarta blugi lungi, si observi asta daca mergi la un magazin si probeaza ceva {in cabina de proba} ma refer in cazul in care in acel moment nu poarta ceva care sa se vada parul, ce impresie va faceti despre ea?

6 răspunsuri:
| ShowTim3 a răspuns:

Imi dau seama ca ne tragem din maimute...

| sebastyancuidiny a răspuns:

Neingrijitaaaaaa. ai grija sa fi tot timpu epilata altfel faci o impresie foarrrte proasta, indiferent de anotimp.

| LoveDee03 a răspuns:

Daca este iarna nu-i nimic, adica ce daca ia o pauza de la durerea provocata de epilat, dar totusi daca sta asa toata iarna cand o sa vina vara si o sa se epileze o sa o doara extrem de tare.

Răspuns utilizator avertizat
| вèiiiвiii a răspuns:

Fiecare persoana se ingrijeste corporal ata cat credewinking!

| JessieH a răspuns:

Daca are o lungime si culoare observabila laughing neingrijit si inestetic happy