| ReddY25 a întrebat:

Ce parere aveti despre cei care poarta adidasi iarna?

Răspuns Câştigător
| RoxanaIoana108 a răspuns:

Fiecare poarta ce vrea si cum vrea, din motivele lor pentru care aleg sa poarte adidasi iarna.
Unii ii poartă pentru ca vor sa arate cat de multi bani au dat pe ei si cat de smecheri sunt cu ei, altii poate nu au bani sa isi mai cumpere si ghete, altora poate nu le plac... Diferite motive.
Însă toți suntem egali si nu vad un motiv pentru a judeca o persoana doar pentru ca poarta adidasi iarna.

24 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Cat este vreme buna si nu zapada ori ploaie, port si adidasi, depinde cheful pe care il am. Fiecare poarta cu ce se simte bine si ce ii place.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce treaba am eu cu ei?
Si eu port, nu vad problema.

| SilentRain a răspuns:

Bravo lor

| Hammurabi a răspuns:

Există și adidași de iarnă. Care e problema?

https://epantofi.ro/......4065-verde

| Dismally a răspuns:

Am vazut cu adidasi si cu glezna goala, cred ca erau -10 grade afara, m-a luat pe mine cu frig cand i-am vazut big grin

| SuperCoolDude a răspuns (pentru Dismally):

Eu sunt ăla big grin
Ți-e frig? laughing

| Dismally a răspuns (pentru SuperCoolDude):

Bravo big grin Mi-e frig si cu bocanci

| Nirvanaaa a răspuns:

Atat timp cât lor le e bine, nu am treaba.

Răspuns utilizator avertizat
| wildthing a răspuns:

Pai daca nu e zapada si e uscat, de ce mi-as lua bocancii, cand e mult mai comod si mai practic sa merg cu incaltari pentru care am ajuns sa folosim termenul generic de adidasi (ei fiind de fapt pantofi sport, care rareori sunt marca Adidas)?winking

| LordCristobal a răspuns:

Ca sunt cam neinspirati.

| blackann a răspuns:

Le plac gleznele la vedere...

| CleanHeart a răspuns:

Daca nu le este rece la picior e ok
Am purtat și eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În trecut nebuni. happy

Pe la munte nebuni. happy

În ce vremuri trăim azi, fără pic de zăpadă, anormalii cred că sunt oamenii cu ghete. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea vad sensul sa porți adidași iarna, nici măcar dacă nu este zăpadăhee hee, ghetele sunt de baza oricumlaughing

| 1234568807 a răspuns:

Pai si eu port laughing

| Trixt3r a răspuns:

Sa poarte ce vor, mai trist este când merg pe munte in adidași si trebuie sa-i salveze salvamontiștii, am avut un caz recent în Postăvaru.

| SuperCoolDude a răspuns:

Sunt smecheri si trebuie lasati in pace. Fiecare face ce vrea.
Si eu stiu pe cineva care poarta adidasi (si cu glezna descoperita).
Il vad in oglinda zilnichee hee

| FilipSorin a răspuns:

Sunt omaneii normali, doar vor sa poarte adidași

Răspuns utilizator avertizat
| cristimacheama a răspuns:

Nu am probleme cu nimeni. Fiecare să poarte ce vrea.

| Anamariadenisa16 a răspuns:

Mi-e îmi plac cei care poarta adidași iarna. Dar dacă știu părinții lor ca port adidași iarna, eu zic ca e bun ca poarta uni adidași iarna?

| yayohdhd a răspuns:

Nu trebuie sa ai o parere despre tot ce zboara