| AnaGabitza95 a întrebat:

Ce parere aveti despre o fata si un baiat care se cearta non-stop (aproape. cand se iveste ocazia )hee hee)) se iubesc?

6 răspunsuri:
| cOnTexT a răspuns:

Dragostea(adevarata) invinge totul, ne certam ca ne pasa :* :X

| BlueHusky a răspuns:

Da, se iubesc daca o privesti prin ochi de de 16-18 ani happy

| Alleee18 a răspuns:

Pai, eu am o parere destul de buna fiindca sunt in aceasta situatie. dar este vorba ca nu ne certam pe bune.adica oricum ne iubim si unul din noi cedeaza.deja m am obisnuit si mi se pare un fel de gluma.stiu ca e ciudat insa.asta e. daca e situatia ta stai calma ca este ok.

| TabooR a răspuns:

Pai eu cred ca ei nu au ce face... decat sa se certe incearca sa transmita un mesaj unul altora care nu-l inteleg nici unul...sa se despartalaughing

| cccristi a răspuns:

Posibil, depinde de la caz la caz, cred ca da

| Noname69 a răspuns:

Depinde ce fel de cearta, daca e cearta de cearta probabil se vor desparti, daca e cearta in gluma( ca ii dai tu cu un adidas in cap, el iti da cu un ursulet ca va aratati degetu mijlociu si nu mai stiu ce ) e ceva de bine.