| djingeras a întrebat:

Buna ziua! am o intrebare ce parere aveti voi despre plecatul in strainatate sunteti de acord sa plecati? daca se iveste ocazia chiar daca stiti unde si locul unde veti sta ati avea de gand sa incercati sa plecati? mai ales ca e pentru prima data multumesc

Răspuns Câştigător
| ღViS3CoLoRaT3ღ a răspuns:

Vrei sa zici daca nu stim unde e locatia?laughing pai raspunsul meu e da: de obicei accept orice provocare imi intra in cale, sigur ar fi o aventura pe cinse, si o excursie pe care nu as uita-o niciodata

5 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Asteas niste fite cu plecatul in strainatate, stati dracul acasa phbbbbt

| imsoweird a răspuns:

Mi-as dori sa ma mut din tot sufletul din Romania. Nu ar exista un motiv bun sa spui: vreau sa raman in tara asta, decat daca ai niste persoane foarte dragi sau cine stie ce big grin. This country is full of GYPSIES. Oamenii sunt din ce in ce mai raistraight face si in plus nu poti trai cu banii care sunt acum, mai ales cat trebuie sa muncesti azi pentru foarte putini bani. DECI eu as pleca in aproape orice tara big grin

| Min_2759 a răspuns:

Pai, eu sincer as fi de acord cu asta.

| greutateideala a răspuns:

Da,de ce nu? insa ar fi o problema singuratatea pentru ca familia si prietenii vor ramane in tara cel mai probabil

| dc5467 a răspuns:

La prima ocazie CIUS!