| madalynu26 a întrebat:

Ce parere aveti despre persoanele lesbi? exista si pe aici prin comunitatea TPU fete lesbi? va pup

8 răspunsuri:
| buzeduulci a răspuns:

Bi. big grin

| DarkAndDreary a răspuns:

Oamenii sunt diferiti. Nu ii judec dupa orientarea sexuala.

Răspuns utilizator avertizat
| DeeaV a răspuns:

Fiecare iubeste cum vreahappy Eu personal nu am nici o problema cu stilul de viata al altor persoane. mult noroc in gasirea fetelor laughing)

| Hakuouki a răspuns (pentru DeeaV):

Cum se face ca mereu dau de tine? laughing
Mie nu-mi plac fetele lesbi, cele bi poate. Dar nu ma incanta privitul, in schimb, este decizia lor, sa fie cu cine-si doresc ele, dar intrebarea ta a fost pusa din unghiul pervers, probabil era ceva de genul "va place sa va uitati la lesbi" sau poate asta ma gandit eu ca ai gandit.

| BpBycaBestEVer a răspuns:

Pff...o parere foarte buna, ce pot sa spun.

| onelove12 a răspuns:

happy sunt!

| AreYouMine a răspuns:

Nu am o părere anume pentru că sunt oameni ca şi noi. Unii oameni fac comentarii destul de obraznice pe seama persoanelor cu alte orientări...dar în ochii mei, sunt persoane normale c: