| SmAsHH a întrebat:

Ce parere aveti despre persoanele gay si lesbi?

8 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Sunt oameni ca si noi, cu alta orientare sexuala, trebuie sa le respectam alegerea si sa-i luam ca atare happy

| forever4you a răspuns:

Sunt tot ca oamenii ca mine ca tine...doar ca cu diferite orientari sexualwinking

| yanny`s a răspuns:

Fiecare e liber sa stea cu cine vrea. daca o fata nu e atrasa de tipi, de ce ar sta cu ei doar pentru a face pe plac unor incuiati la minte?thinking

| YqLmX a răspuns:

Ai cumva tentatii spre aceste privinte? adica intreb si eu.mai stiilaughing...pai eu cred ca sunt niste oameni care se simt bine in felul lor de a fiwinking

| purenerve a răspuns:

Sunt niste bolnavi care trebuiesc exterminati fara indoiala! nu putem lasa sa raspandeasca asa ceva in lume! este ceva anormal! ca si cand 2 magneti cu aceias poli sar atrage! cum ar fi ca toate lucrurile sa mearga ep dos si sa le vedem normale?laughingrolling on the floor

| Darkrosse a răspuns:

Same like me.de ce n-ar fi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna dc pentru ca tot oameni sunt, decat sunt atrasi de acelasi sex

| me4ever_9362 a răspuns:

Hmmm.pai eu zic ca fiecare persoana este stapan pe propriile acte, decizii si pe propriul sau corp si chiar suflet. Daca persoana in cauza, fata sau baiat se simte bine, linistita atunci cand este cu o persoana de acelasi sex atunci ce mai conteaza parerile celorlalti? Cei care critica probabil sunt invidiosi, oricum nu conteaza ce cred altii conteaza ce crezi si ce simti tu, asta e cel mai important, ca pana la urma nu cei care te critica te intretin sau au de castigat sau de pierdut de pe urma actinuilor tale.Asa ca... fa ce crezi ca e mai bine pentru tine.happy