| alynutza_4886 a întrebat:

Ce parere aveti de persoanle gay(lesbi)eu sunt lesbi.

Răspuns Câştigător
| adryana_6228 a răspuns:

Sunt oameni ca si noi. nu trebuie sai tratam altfel! orice ar fi ei traiesc printre noi! cand cineva te ajuta nu intrebi cum e! e o tara libera fiecare face ce vrea! asa ca nu te lua dupa gura lumi fa ceti trece prin cap! tu esti singuru tau raspuns! fundita?

14 răspunsuri:
| andrada a răspuns:

Buna!
Eu nu am nimic cu persoanele gay/lesbi. Asa cum au mai zis si altii fiecare face ce vrea si cum vrea. Nu te lua dupa gura lumii ca oamenii sunt rai. Eu nu te judec, desi altii s-ar putea s-o faca. Oricum succes si nu baga in seama vorbele rele.
Te pup!

| JustThat a răspuns:

Nu ar trebui sa fie judecatiwinking Adica frate e alegerea ta daca iti plac fetele sau baietii happy [ nu's lesbi laughing ]

| RoxAnana a răspuns:

E o tara libera fiecare face ce vrea. daca asta e e directia ta sexuala e problema ta

Răspuns utilizator avertizat
| legionarul a răspuns:

Sunt niste distrusi care nu pot fi numiti oameni.

| AyaStormhold a răspuns:

Nu stiu ce sa zic fiecare cu preferintzele lui sexuale.Nu pot sa ii caracterizez nebuni. Nu am nimic impotriva

| karina_5950 a răspuns:

Pai dupa ultimul esec ma gandesc sa mi schimb orientarea.

| szecteles a răspuns:

Naspawinking

| deea17_7351 a răspuns:

S`au terminat baietii?

daca asta simti u ...insa s`ar putea sa fii judecata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt ca si noi numai ca au o orientare sexuala diferita

| Megustaface a răspuns:

Poi.Fiecare iubeste cum vrea si pe cine vrea, cand vrea.Nu trebuie sa ne intrebi pe noi.Gandestete la viitor. Fa ceea ce iti spune sufletul.Parerile noastre nu conteaza!

Pa, pa!

| alexandra_9187 a răspuns:

De acord cu bubu!

| Andrei_5169 a răspuns:

Eu sunt by e ok