| math a întrebat:

Ce parere aveti despre [gay & lesbi]?:-|

Răspuns Câştigător
| Spufff :x a răspuns:

rolling on the floor Putin amuzant thinking nu stiu de ce :d. fetele mi se par altfel cand se tin de brat. cand se pupa pe obraz luandusi ramas bun thinking dar baietii?rolling on the floor) sa-i vad ca se tin de mana ca se pupa. ca se gadila rolling on the floor lol laughing)

11 răspunsuri:
| nobody_9468 a răspuns:

Nici unabig grin.Nu critic oamenii, nu fac diferente de rasa, sexualitate, etchappy. Nu vad nimic amuzant in asta, poate pentru ca daca ne gandim serios la asta putem vedea ca in alte tari sa vezi un gay pe strada este normal, doar noi, romanii avem idei invechitestraight face.

Bafta.

| elyssa20 a răspuns:

Si ei sunt oameni ca si noi, nu ma deranjeaza deloc.fiecare face ce vrea cu viata lui si in patul lui. pupici.

| alone a răspuns:

Pai dupa parerea mea st si ei tot oameni si au si ei sentimeente dar daca nu iubesc asa ca noi asta nu anseamna ca st diferiti si tr marginalizati! si c daca nu iubesc ca noi! fiecare are fiata lui si are dreptul sa faca c vrea cu ea!
daca ei iubesc intr-un alt mod atunci e tr lor! nu priveste p nimeni asta!

| wannabe a răspuns:

Cei gay sunt mai scarbosi, cele lezbi mai putin blushing

| Ododododo a răspuns:

Pai... un gay se da la mine si am pus o intrebare iar unele fete m-au ajutat nu trebuie sa faci misto de ei/ele oricum ar fi.
Ce parere aveti bai baiatu asta este cea mai stupida intrebare de pe planeta prima data si eu am crezut ca este extrem de scarbos dar dupa ce mi-au zis fetele l-am acceptat asa cum e(nu sunt cu el ca nu sunt gay)lasa-i sa isi traiasca viata!
Daca ar fi de exemplu o comunitate numai de Homosexuali Si Lesbiene si tu ai fi singurul heterosexual tu cum te-ai simtii daca ti-ar zice,, Bah ce cauta asta in partea noastra!" crezi ca daca tu ii discriminezi ei nu pot face acelasi lucru?

| crackiswack a răspuns:

Fiecare e liber sa si traiasca viata cum ii place.Nu poti judeca un om dupa preferintele sexuale, e prea superficial.Cu totii aveti cel putin un prieten/a gay de care nu stiti dar va intelegeti bine cu el/ea.

| simpatik_3750 a răspuns:

Poi eu cred ca intrebarea asta e cam stupida. Nu te supara pe mine dar ce tot va legati de cumnitatea gay de asemenea comunitatea lesbi! Uite cum tu o /il placi pe fata/ baiatul de alaturi asa se plac si ei/ele! Deci asta e parera mea plz funditaaa plzzz1!

| Mr.Sex a răspuns:

Apartii genului? Daca au hormonii altfel nu poti sa-i invinuiesti.
Cat despre lesbi, se spune ca 98% din fete au minim o singura data contact sexual cu o persoana de acelasi gen

| HellGirl4EverInHell a răspuns:

Sunt cei mai Tari!laughingrolling on the floor

| Danyel2002 a răspuns:

It's too late. 2017... rolling on the floor

| PunkPrincess_7346 a răspuns:

Eu ii consider normali.ganditi-va cati oameni ii discrimineaza. voua v-ar placea daca toata lumea v-ar huidui sau sa zica ceva de genu,, uite tu/ma la aia, ar merita sa fie impuscati'' sau,, oh, doamne, ce scarbos'', numai pentru. ca esti langa persoana iubita. Asa ca Go Gay and lesbian