| And7280394847 a întrebat:

Ce parere aveti despre pierderea virginitatii intr-un one night stand?

Răspuns Câştigător
| RoCkKiD a răspuns:

Daca ti-a placut n-are nimic.

32 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Mai, tu poti face ce vrei, e alegerea ta, in alte tari fetele umbla cu baietii prin wc-uri chiar si la scoala fara nicio jena.
Chestia e ca iti strici reputatia, toata lumea va afla ca stii cum e mentalitatea "daca faci sex esti c***a" si nu o sa iti placa sa fii vorbita pe la spate si sa se rada de tine pentru ca baietii sunt laudarosi, nu isi pot tine gura. In plus ideal e sa ai un partener stabil, vorbim de prima experienta care are si un impact psihologic semnificativ, iar daca faci asa cu primul gasit te supui si unor riscuri mai ales daca nu va protejati cum trebuie.

| Violleta2022 a răspuns:

Ca-i cea mai mare prostie posibila!
Sa realziezi ca dupa noaptea aia, te-ai daruit unui curvar sau unei prostituate, pentru cae nu ai nimic sentimental si in plus, te poti alege cu o boala cu transmitere sexuala.
Trebuei sa fii ori prost ori prea beat, ca sa-ti faci un asemenea rau, cu proapria-ti mana.