| monyk_8870 a întrebat:

Ce parere aveti de o aventura "one night stand" avand in vedere ca ai iubit/a?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De regula fetele femeile care au parteneri, nu insala decat din motive foaaaaaaaarte bine intelemeia, barbatii insala prin simplul fapt ca exista o alta gaura disponibila.

21 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Daca relatia pe care o ai e deschisa si ai cazut de acord cu iubitul sa va vedeti si cu alti oameni, nu vad nicio problema daca te atrage cineva, sa ai parte de un "one night stand". Nu mi se pare ok cand partenerul tau crede ca relatia e exclusiva, iti e fidel si tu ai one night stand-uri...

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

O parere proasta, persoane nesigure pe ele care nu stiu ce vor si ar trebui sa nu incurce si pe altcineva pana se hotarasc ce vor. Evident, unii braveaza cu banalitati de genul asta insa revin la prima idee. Daca o relatie functioneaza asa cum trebuie nu te mai gandesti la altcineva, daca nu, atunci trebuie oprita sau rezolvata din timp.

| SweetCandy a răspuns:

Eu nu as face asa cv...depinde si de ce simti fata de "iubit"...pe care nu l-as mai numi asa dp cele intamplatebig grin

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Depinde de relatia cu iubitul/a. Si daca insel sau sunt inselata.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Nu. Chiar n-as putea. Oi fi eu mai proasta, dar n-as putea.
Am avut o foaaaarte lunga perioada in care n-am avut pe nimeni, dar, totusi, aventurile de-o noapte nu sunt genul meu.
Ma implic total si statornic intr-o relatie si, calcand "pe de laturi" mi s-ar parea ca-mi bat joc nu numai de el, dar si de mine.

| M.J. a răspuns:

Contra

| yanny`s a răspuns:

Depinde de ce iubit/a ai. daca e ceva serios, nu cred ca ar fi bine venita aventurahappy

| dydy22 a răspuns:

Vrei sa incerci si nu sti ce sa faci?

| Viuvi a răspuns:

Hmm.nu pot sa spun ca am o parere buna.Eu nu as face asa ceva deoarece, dupa aia, mi-ar fi pur si simplu rusine cu mine straight faceCum ar fi ca dupa asta sa ma duc la iubitul meu si sa-i spun te iubesc! hmm...lucrurile astea se bat cap in cap tongue

| rosepassion a răspuns:

Daca chiar iti iubesti iubitul sau iubita nu cred ca ai face asa ceva...sau nu-i neaparat sal iubesti trebuie doar s tii putin l el si deja nu poti s faci asta...chiar daca nu-ti dai seama k tii el dar nu poti s faci asta oriqt ai vrea...

| alex16tm a răspuns:

E super ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspunsuri pozitive [fara sa le citesc] de la curve si curvari.la pariu? am pus si eu o intrebare de genul; ce ati vrea sa fiti cocos sau papagal. o poti gasi. sa vezi raspunsuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aminadab: cate prejudecati ai!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Furny raspundei lui monyk nu ma judeca pe mine.sau eviti raspunsul in modul asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce parere am? ma bag daca tu esti de acord, hai ca vb pe privat...si cand ma gandesc ce raspunsuri ti-au dat rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se intampla in viata. Mai frecvent decat isi imagineaza unii. Depinde foarte mult de situatie. Nu pot judeca pe nimeni. Dar as zice ca nu aventura in sine conteaza cel mai mult, ci modul in care gestionezi situatia dupa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde foarte mult de ce tip de relatie aveti...Insa eu cred ca mai bine renunti la iubit, daca te atrag alti barbati...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti beata esti iertata!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc Monyk.

| sdjofwemofmoremgioihg a răspuns:

Cu tine oricand si oriunde

| monica_5045 a răspuns:

Eu cred ca nu ar fi frumos sa faci asta daca il iubesti cu adevarat si el te iubeste de 10 ori mai mult ca tine nu ai putea sa-i faci una ca asta daca nu te iubeste asa mult poti face cum crezi mai bine dar sa stii ca daca vei face asta se poate intoarce roata