| caramelO a întrebat:

Ce parere aveti despre relatiile serioase? Dar one-night-stand-urile? Pe care dintre cele 2 le preferati?

Răspuns Câştigător
| Emeraude a răspuns:

Dpdv sentimental, one night stand-urile sunt cele mai sanatoase deoarece nu contribui cu afectivitate decat fizica, nu si emotionala, in sensul ca "iti faci de cap" fara a-ti crea obligatii (excluzand cazurile in care aceste asa-zise "aventuri de-o noapte" devin aventuri de-o viata).
Cu toate astea, prefer relatiile serioase, omul este compus in natura sa din sentimente, din iubire fara de care nu poate trai la nesfarsit. Avem nevoie intotdeauna de o persoana care sa ne fie alaturi la bine si la greu, avem nevoie sa daruim si sa primim dragoste, nu?

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

In mod normal prefer o relatie seriosa dar nu as spune ca refuz neaparat un one -night stand. Depinde si de fata.

| catthshshshs a răspuns:

Intotdeauna am preferat relatiile serioase pentru ca eu ma implic afectiv foarte repede...winking

| Anecherry a răspuns:

Nu mi se potrivesc mie one night stand-urile, prefer o relatie si o persoana pe care ma pot baza; nu imi place nesiguranta si incertitudineahappy

| clauclau_6191 a răspuns:

Amandoua

| caramelO explică:

Aveti dreptate fetelor si eu sunt de aceeasi parere!