| Alex a întrebat:

Ce parere aveti despre prezervativ feminin?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nici o parere e doar o metoda anticonceptionala

| Ana a răspuns:

Eu zic ca cel barbatesc este mai sigur

| saymoon a răspuns:

E mult prea complicat, si daca nu esti atent cum o sa l scoti (din vagin), poti sa te trezesti usor insarcinata.
Eu sunt contra, mai bine nu.
Mai degraba cel normal, folosit de baieti.

| oanawww45 a răspuns:

Mi-e mi se pare foarte ciudat.Adica te referi la prezervativul ala cu dinti care se baga inauntru? Imi da fiori cand ma gandesc ...pare infricosator.Interesant ca cel care l-a creat a avut inspiratia de la o femeie violata care a zis ca: ''mi-ar placea sa am dinti acolo jos'' Mi se pare interesant dar tot odata infricosator.

| Paty3 a răspuns:

Mi se pare de-a dreptul nebuneschappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel feminin mi se pare ca e cam ciudat sal folositi dar cel barbatesc e cu mult mai sigur!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ytiktghnm