| BlitzLikeXd a întrebat:

Ce parere aveti despre sexul cu prezervativ facut in pat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu credeam ca sunt facute in fabrica -_-!

10 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu stiu cum este cu "prezervativ facut in pat" dar cu un prezervativ facut in fabrica iti spun eu ca merge. laughing

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Să-nţeleg că prezervativul este "facut in pat"?

rolling on the floor

Eu credeam că este "făcut în fabrică" happy

Apoi, vorba lui @neutrino : DEPINDE de pat laughing

| neutrino a răspuns:

Specifica te rog, daca patul este simplu sau dublu si locatia in care se afla patul.

| MicSiRau a răspuns (pentru neutrino):

rolling on the floor))))

| anonim_4396 a răspuns (pentru neutrino):

rolling on the floor Mai dat gata.

| unknøwn a răspuns:

Încearcă sub pod, noaptea, prin decembrie, fără prezervativ.

| HaHaGirl a răspuns:

Da unde vrei ma sa faci sex in avion? e cam periculos daca sunt turbulente..doamne ce intrebare. poti sa-l faci si in masina, si pe strada si unde vrei dar aici chiar ai fost..mai dat gatarolling on the floor)

| TwiXXXie a răspuns:

Ce sa zic, eu prefer sexul cu prezervativ facut pe scaun! e mai intens happy

| AlisPretty a răspuns:

Este bine doarece fata nu poate sa ramana insarcinata sau sa iei boala cu transmitere sexuala

| Tupeuuuuuuuu a răspuns:

laughing) laughing)))) e necesar sa folosesti prezervativul pentru evitarea sarcinii si boliile cu transmitere sexuala laughing))) si in pat dar si sub pat daca nu vrei un bebe!