| Ana19993 a întrebat:

Ce parere aveti despre prezervativele Durex Sensation? (acelea cu *puncte* in relief)

Răspuns Câştigător
| Waffen18 a răspuns:

Pai sa-ti fac o comparatie > daca ai folosi durex extra safe nu se simte asa de bine cum e la sensation dar e mai multa siguranta ( extra safe ), iar la sensation simti mai bine senzatia decat la extra safe dar cu siguranta e mai sigur extra safe ( protectie )

10 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Pentru unii sunt bune.

| Ana19993 explică (pentru neutrino):

Pentru unii, adica?

| Alcyon a răspuns:

Sa fiu sincera, mie nu mi s-au parut diferite de celelalte. Oi fi eu mai nesimtita laughing

| Blamely a răspuns:

E destul de rezistent si mult mai placut decat restul.

| BornToBeLoved a răspuns:

E
Bun, acuma depinde de handralaul tau cata
Grija
Are, sa nu scape
Cumva prin tine ceva.
Keep calm
And make
Love!

| Ana19993 explică (pentru BornToBeLoved):

Are, are. Abia dupa un an si 4 luni am intretinut primul contact sexual happy

| Waffen18 a răspuns:

Pai din cate stiu simti mai multa placere

| Ana19993 explică (pentru Waffen18):

Am auzit si eu asta.Dar siguranta cum este? happy

| Ana19993 explică (pentru Waffen18):

Doar durex extra safe am folosit.Adica de 2 ori, ca doar pe la inceputul lunii trecute mi-am inceput viata sexuala laughing

| Waffen18 a răspuns (pentru Ana19993):

Pai sa-ti fac o comparatie > daca ai folosi durex extra safe nu se simte asa de bine cum e la sensation dar e mai multa siguranta ( extra safe ), iar la sensation simti mai bine senzatia decat la extra safe dar cu siguranta e mai sigur extra safe ( protectie )