| Ionică a întrebat:

Ce parere aveti despre prostitutie?

6 răspunsuri:
| TąNyą a răspuns:

Una foarte proastă dacă n-ar mai fi ce bine ar fi. Gândeşte-te şi tu nu mai apar avorturi la -15 ani. Multe fete ar trăi mai bine, n-ar fi furate pe stradă şi obligate. Toţi am avea un serviciu decent.

FantaSZy.

| irina20 a răspuns:

Fiecare munceste cu ce poate...Pacat de copii care se nasc in urma acestor relatii.
Atata timp cat nu ma afecteaza(si n-o face), nu vad de ce m-ar deranja...

| elyssa20 a răspuns:

Prostitutia este cea mai veche meserie din lume si n-o sa dispara niciodata...si daca tot n-o sa scapam de prostituate si pesti, macar sa se deschida locuri special pentru asa ceva.

| stefan_4644 a răspuns:

Ar trebui legalizata.de practicat se practica peste tot doar ca nefiind legala toate fetele sunt focare de boli. dc. ar fi legala cu tot ce trebuie, bordeluri, consult obligatoriu la medic tot tam tamul ar fi mai ok si nu ar mai fi atatea boli. oricum multi se duc si se vor duce la "femei" indiferent ca e legal sau nu...etic...s.a.m.d.

| Lol_1641 a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebui legalizata, si cu legalizarea ei pun pariu ca s-ar rezolva anumite probleme de genul "trafic de persoan" sau rapirea fetelor si duse prin strainatate pentru a practica prostitutia! Nu ar fi mai bine sa-se amenajeze locuri speciala si a practica-o de buna voie si legal, decat fortata! *peace*

Sfat: Nu apelati niciodata la servicile unei prostituate de pe marginea drumului sau de oriunde, s-ar putea sa regretati! *cunosc cateva cazuri* happy

Răspuns utilizator avertizat