| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti? http://www.libertatea.ro/stire/am-facut-sex-la-venetia-2 39980.html...nu exista sectia prostitutie si am pus la dragoste si >sex:)

Răspuns Câştigător
| Zoombe3 a răspuns:

Este la fel ca si majoritatea romanilor: mereu in stare de orice pentru o suma de bani oricat de mica. Trist dar adevarat, e plina tara de saraci. Mie sincer mi-e mila de ea, ca nu a avut bani; incat sa nu fi facut asta, ca nu a avut minte destula; incat sa-si de-a seama ca e ceva oribil, si ca nu a avut cine sa-i ofere o educatie elementara minima.

8 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Ce tare,. da cine-i tipa asta? vreo vedeta sau ce? eu nu am auzit de ea.

Janina
| Janina a răspuns:

Mare e gradina Domnului... fata asta e din al film

| meioana a răspuns:

CURVA PENALAlaughinglaughing...rolling on the floorrolling on the floor...
...SO VANDUT PENTRU NIJTE BANI MA BENE SPUS...NU SI-O VANDUT VIRGINITATEA...CURVA DIN PRIMAlaughinglaughing...

| adda_7951 a răspuns:

Lollaughing)
ar face unul dintre voi asa ceva?happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca D-zeu ti-a dat ceva frumos si sanatos pe deasupra, oare nu-i pacat sa-ti bati joc si de tine si D-zeu? N-am cuvinte!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu stii sa postezi un link in format corect?