| Mihai87 a întrebat:

Ce parere aveti despre pustanii care fac avansuri femeilor mature? Eu ii consider nesimtiti si dobitoci!

15 răspunsuri:
| HolyPotato a răspuns:

Un singur cuvânt: PATETIC!
Mai au și impresia că le sunt superiori, nu realizează că se fac de cacao.

| ingerashhhh a răspuns:

Cauta sa invete lucruri noi de la doamne cu experienta!

| RAY a răspuns:

Nu e rau sa inveti de la cineva in varsta dar cu cap nu intr-un mod nesimtit

| h3r a răspuns:

Puțe.

| greyhound a răspuns:

Vad ca fetele sunt foarte categorice la subiectul asta, dar unele femei ar trebui sa multumeasca altor femei pentru anumite tehnici

| sayWhaaat a răspuns:

Ni se rupe noua cum ii consideri tu.

| catablondu a răspuns:

Salut, sunt si femei mature care (saliveaza) dupa baieti mult mai tineri, si pustani care adora femeile mature. De asemenea, sunt cupluri casatorite, in pofida diferentei de varsta foarte mare dintre soti. Nu cred ca e o problema sau un act de nesimtire. Fiecare poate sa isi incerce norocul acolo unde simte atractie. :-) O simpla parere.

| Aimèeeee a răspuns:

Fara bun simt, jalnici.

| suntZeu a răspuns:

Eu ii consider siguri pe ei cat timp nu o fac in bataie de joc, asa cum exista vorba "fetele din liceu sunt mereu cu baieti din facultate" baieti vor sa redreseze putin balanta si sa arate ca mentalitatea nu e cea mai potrivita

| AnalbagBannatPeNedrept a răspuns:

Si femeile mature au nevoie de putina iubire, si penis, mai ales penis

| Yhugato a răspuns:

Da! Noapte buna!

| Geezgirl a răspuns:

Tampiti si idioti!

| maria_7379 a răspuns:

Tampiti, idioti, niste afemeiati care nu stiu sa iubeasca fetele de varsta lor

| Unlocked a răspuns:

O vorba din popor:Gaina batrana face zeama buna laughing.

| Anonimul674 a răspuns:

Dar tu ce parere ai despre pustoaicele care fac avansuri barbatilor maturi?
Eu le consider curve!