| RosaliaOriginala a întrebat:

Tocmai ce i-am luat niste trandafiri mamei mele si sa bucurat extrem de mult, a inceput sa planga.

Intrebarea de azi este ce parere aveti despre barbatii care nu cumpara flori femeilor de 8 martie? Sunt nesimtiti? Zgarciti?

6 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Eu nu sunt adepta florilor. Poti sa iei flori dacă vrei, sau orce altceva simbolic.
Nu e obligatoriu nici măcar sa iei in fiecare an ceva.

| RosaliaOriginala explică (pentru Freya1):

Alt raspuns eronat

| Freya1 a răspuns (pentru RosaliaOriginala):

Am o întrebare la tine.Si asta e ultima ca nu imi mai pierd timpul, ca pare ca suferi de retard sever (și o sa îți fac și raport, pentru voturi aiurea, conturi multiple și multe altele).
Chiar ai o problema psihica? Daca omul nu e de acord cu tine tu nu ai ce face decât sa votezi sau sa comentezi aiurea? Te-a jignit cu ceva comentariul asta ca nu înțeleg...

Eu în general nu ma uit la cei ce postează întrebarea, ca de vedeam cine ești nici nu îmi băteam capul sa îți explic niște lucuri banale la o întrebare tâmpită.

| just4ubr2015 a răspuns:

Niste badarani si tarani obositi dar din pacate femeile in ziua de azi le plac asemenea barbati de stau cu ei

| MasterYii a răspuns:

Ce-s alea femei

| zenuX a răspuns:

Nimeni nu este obligat sa faca acest lucru, insa toti avem o mentalitate diferită, eu cred ca ar trebui sa oferim o mica atentie, poate fii cat de mica sau ieftină, cred ca gestul conteaza.