| Alex22Bucuresti a întrebat:

Ce parere aveti despre pustanii din ziua de azi?

19 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E vai si amar de educatia primita dar si de influentele altor copii fara cap, am intalnit in TPU fel si fel de minunatii care cred ca la 15 ani au gasit dragostea vietii si se supara daca le zici ca nu stiu ce e bine si ce e rau. In viitor ne asteptam la mai multe minunatii daca acum vedem destula prostie omeneasca.

Răspuns utilizator avertizat
| mgtow a răspuns (pentru Arontyahuucom):

Din muntii apuseni sau Turcia? Eu nu cred ca mai exista om care merita iubit, cel putin in cazul meu poate altii au sperante.

Răspuns utilizator avertizat
| Adry05 a răspuns:

Fac lucruri care ar trebui făcute la vârste mult mai înaintate. Cred că ştii la ce mă refer. Ar trebuii să-şi trăiască mai mult timp copilăria, să se bucure de inocenţa unei relaţii dacă e cazu, nu s-o transforme în...

| beautifulkiss a răspuns:

Buna,imi displac. Observ ca incep s-o ia razna si nu vreau sa ma gandesc la ce va fi peste cativa ani.Acum sunt in mare parte numai piti si baieti smecherasi care nu mai stiu ce-i ala bun simt, care se cred buricul pamantului, care-si pierd virginitatea de la varste mici, care-si fac tatuaje si piercinguri si-si dau 15 gauri in urechi. Fetele care incep sa se machieze de la 10-11 ani si vor sa fie mature si multe alte exemple, nu stau sa le insir.Mai sunt si copii normali, slava domnului, dar sunt din ce in ce mai putini, din pacate.sad

| Liviu a răspuns:

Ce pot spune, urasc sa ies afara sa vad copii de 13 14 ani cu tigarile in mana, cu berea in mana, ce pot spune de cei de 16 17 ani. minte fix pix happy
Mai ales ca eu par mai copilaros... mai ma trag de sirete cu cate unu de 15 ani pana il bag in origini frumos
asta e viata, dam din colt in colt.
Mereu am sustinut si sustin cu tarie ca am fost nascut in generatia gresita, as fi dorit sa fiu nascut prin 70 75, era mai ok.
sunt nascut in 91 in schimb:S pff...

| MasterOfDisaster a răspuns:

In general sunt praf. Niste prosti ignoranti si needucati.

| ROB3RT89 a răspuns:

Cred ca vrei sa spui generatia din ziua de azi...
Pai unii dintre ei sunt aiurea rau
Au uitat ce insemna respect chiar si cand vine vorba de parinti,sa nu mai zic de altii!
De pustoaice nici nu mai are rost za vorbim prea mult, nici nu le da bine mararul la pasarica si ele isi pierd viginitatea, mai si sutin cu mandrie asta.
In fine, sunt multe de spus, dar partea buna e ca nu sunt toti la fel.
Am intalnit pustani de 16-17 ani, poate si mai mici, care dadeau dovada de ceva personalitate, chiar aveai ce sa discuti cu ei.

| DNSK a răspuns:

Praf..scade inteligenta de la zi la alta! nu vreau sa stiu ce-o fii mai incolo! bine ca viata am si nu mai apuc! atata rautate, egoism, prostie, si tot felul de calitati de genu asta de o varsta f frageda! nu stiu ce-i de ei, dar sunt zei! si noi am fost o data prometeu, da am stiut sa tinem soarele in mana fara sa ne ardem! astia..astia-s degeaba! de aia o fac protejatlaughing

Răspuns utilizator avertizat
| AliveOne a răspuns:

O parere foarte proasta

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Puştani.
Pe curând!

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Din nefericire nu li se mai acorda timpul si afectiunea de care au nevoie, atat din partea familiei cat si a educatorilor.

| mixxjim a răspuns:

Pustanii din ziua de azi sunt pustanii zilei de azi happy Sunt pustanii conditiilor din ziua de azi, sunt pustanii vietii din ziua de azi. Pustanii oricarei generatii au fost huliti de cei din generatiile mai mari ca sunt "mai rau" decat au fost ei cand au fost pustani dar asta e evolutia - chiar daca e considerata involutie de cele mai multe ori - si asta e rezultatul schimbarilor din societate. In plus, as zice ca-s frumosi - si la suflet, si ca aspect fizic si, din pacate, poate mai maturi decat ar trebui sa fie.

| Love4Music a răspuns:

Niste creatii dezamagitoare ale viitorului.

| Fiona232 a răspuns:

Nu au deloc cei 7 ani de acasa (unii)

| YrinaBubulina a răspuns:

Copii fara soarta, distrusi de viata.