| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre relatiile gen iri si moni adica la varsta marefer credeti cavarsta are vreo importanta daca cei 2 se iubesc cu adevarat? astept parerile voastre sincere

Răspuns Câştigător
| aniriiiiii a răspuns:

Parerea mea este ca, nu are importanta varsta in dragoste atata timp cat e dragoste si nu este altceva, cum ar fi interesul.Adica daca dragostea e adevarata poti trece peste toate si peste varsta,peste religie,peste parinti etc.
Nu stiu de ce, dar am observat ca aceste relatii nu prea tin, sunt si numeroase exceptii. Probabil majoritatea dintre cei care au diferenta aceasta de varsta se casatoresc din cu totul alte motive.

5 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna,dragostea invinge totul.Nu cred ca are importanta varsta cand 2 se iubesc.Insa, din pacate multe fete tinere umbla cu barbati batrani pe interes,pentru bani,fara sa existe sentimente, si multor batrani bogati le convine sa umble cu o fata tanara, atragatoare.
DAca 2 persoane se iubesc,e ok,nu conteaza nici varsta,nici religia,nici inaltimea, nimic, dar sa se iubeasca nu sa fie pe interes sau din diferite alte motive.
Iubirea e cea care conteaza!

| Ирина19 a răspuns:

Nu cred ca varsta ar conta.Important e sa se iubeasca.In cazul lui iri si moni poate fi altceva-la inceput a crezut ca iubeste dar mai apoi si-a dat seama ca e o simpla atractie, mai ales ca mai merge vorba aici si de bani.Nimeni nu poate sti adevarul despre ei, doar ei o cunosc.

| Alinaga a răspuns:

Iri si moni a fost doar un exemplude varsta situatia nu e aceeasi:adica nu interesul marefer la o iubire adevarata in cazul in care cei 2 chiar se iubesc.multumesc pentru raspunsuri c

| ania a răspuns:

In general nu sunt relatii, sunt contracte de vanzare-cumparare.

| tkdmadalin a răspuns:

Se iubesc de se rup. Iri vroia ceva proaspat unde sa-si spele "rufele" si monica vroia un mosnegut cu bani pe care sal invarta pe degete. Si de aici si relatia lor... iri avea un model, moni invartea banii mosnegutului si de aici si divortul. Tipa o sa ii ia toti banii si o sa ramana irinel sa mearga cu bicicleta la izvorani!