| UnOmModest a întrebat:

Ce parere aveti despre asta:http://www.youtube.com/watch?v=LR5I4W7a-6c.
Voi chiar credeti ca este adevarat?
Mie unul, nu prea imi vine sa cred...
Astept parerile voastre.
Multumesc.

4 răspunsuri:
| MEIALI a răspuns:

Eu nu prea inteleg despre ce e vorba in videoclip.

| UnOmModest explică (pentru MEIALI):

Este vorba despre o fata, care tine un laptop in mana. Iar la vremea aceea nu exista aparutara atat de sofisticata, intelegi?
Insa, eu nu cred in porcarii de genu asta, se vede cu ochiul liber ca e un dosar.

| MEIALI a răspuns (pentru UnOmModest):

A, mersi, eu credeam ca e o carte, de aia nu intelegeam.

| Kozbinski a răspuns:

Cine posteaza de obicei asemena videoclipuri sunt persoane care cred an teoria conspiratiei, este destul de evident an acel video ca acel copil tine an mana o carte sau un dosar, binanteles fiecare poate sa vada cea ce vrea sa vada si sa creada cea ce vrea sa creada, pana la urma doar spiritul de observatie conteaza.