| αłναıиıα a întrebat:

Ce parere aveti despre relatiile la distanta? Credeti in ele sau sunt pur si simplu fantezii?

Răspuns Câştigător
| IlegalSmile a răspuns:

Heiii

Aceste relatii la distranta sunt o prostie deoarece daca iubesti o persoana cu adevarat trebuie sa va intalniti in fata sa'i arati ca se iubesc nu pe mess/facebook/la telefon ''te iubesc...'' in realitate este altfel decat o relatie la distanta

Si da pur si simplu fantezii happy

O zi buna!
Pa, pa ^^

9 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Am mi raspuns la int de genu asta...Deci eu nu cred in aceste relati[spun din propria experienta]...E o relatie de ''sezon''winking

Răspuns utilizator avertizat
| yonutz1 a răspuns:

Da, cred in ele dar totusi.

| anika33 a răspuns:

Fantezii? Nu.Eu cred in ele.pentru ca in urma cu ceva luni prietenul meu s-a mutat in Suedia.Nu sunt chiar ok aceste relatii.dar daca chiar iubesti persoana respectiva...suporti.ca sa zic asa!

| scoobydoo a răspuns:

Daca iubesti cu adevarat exista... daca nu.nu

Răspuns utilizator avertizat
| Mara11Mara11 a răspuns:

Iti dau un sfat, relatiile la distanta nu sunt bune, niciodata nu stii daca partnerul/a de inseala.Deci indragosteste-te de cineva din lumea adevarata nu virtuala.

| FreeForYOu a răspuns:

Buna,deci poti linistita sa ai o relatie la distanta,dar cu conditia ca sa te intalnesti cu EL destul de des. Oricum nu prea recomand, fiind ca el e in alt oras si tu nu stii ce face el acolo si nici n-ai prieteni si cunostinte sa iti zice, deci MOVE ON!

| Blackdream a răspuns:

Daca intr-adevar sunteti amandoi de acord ca merita si exista si iubire se merita...Parerea mea e ca, pentru a rezista o astfel de relatie trebuie sa fie ceva timp in spate sprijinit pe sentimente adevarate. Whatever, eu cred. Mai bine o relatie la distanta decat o despartire din aceasta cauza :-