| hgfdhgfgh a întrebat:

Ce parere aveti despre sexul virtual? Astept raspunsul vostru pe site sau pe messenger la id-ul aalleexxxalexxx

18 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Dupa cum ai id ala din multe X-uri.imi e frica sa-ti spun parere pe Id.
Nu de aia, dar daca ma inviti la un sex virtual rolling on the floor?

| Psihoyounger a răspuns:

laughing

Psihoyounger

| Dan a răspuns:

Se pare ca lumea incepe sa mearga pe un drum gresit cand vine vorba despre dragoste(sex).

| Instinkt a răspuns:

Nu stiu tu ce zici sau ai pus intrebare ca fetele sa pot avea id tau si sa incerce? oriku ideea e super

| shishilik a răspuns:

Poate ar merge, dar sa spun cu iubitul care e plecat pe timp mai indelungat...sau nu stiu ce sa spun... oricum nu cu primul venit online laughing

prfml
| prfml a răspuns:

Este doar o amagire si de multe ori se intampla cand nu ai treaba si poti ajunge un singuratic, in schimb merita incercat dar fara abuz.

| ΔH a răspuns:

E clar... epoca digitala e aproape de prezent laughing

| ahaaaaaaa a răspuns:

Este amuzant, pe mine ma amuza la culme! O data am intrat in vorba cu un tip pe mess, dupa 5 minute era in culmea "fericiri"il tinea cu amandoua mainile si reactia mea a fost una ilara, ma prapadeam de ras, daca era in realitate asi fi fost in culmea fericiri, va dati seama dar asa nu prezinta nici un interes.

| flysky a răspuns:

Explica-mi si mie cum adica "sex virtual"?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pui si web, daca tot ne dai id-ul? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu.thinking ciudat... ce? vrei sa incerci si u?:-P:->

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Indoi_hartia, dar mai tarziu ca vine o vecina, are 74 de ani, virtual merge.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sexul virtual este super, dar doar pentru cei care stiu ce-i ala. insa majoritatea romanilor sunt inhibati si plini de frustrari. nu sunt in stare sa recunoasca nici c-au facut o laba la viata lor desi majoritatea lustruiesc tziparul pe ascuns. in romanica e inca scandalos si limbi sau muje, sau titfuck. ce sa-i intrebi pe romanasii nostri de sex virtual...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am facut, a fost amuzant rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu despre ce vorbesti. Este incitant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am facut. e super. ce femeie mai vrea id-ul meu este cbucur50. am 27 ani. a fost super super si pentru mine si pentru ele. inca ma mai cauta toate pe mess. nu ne aratam fata. nu ne dam nume. fara intrebari. INCERCATI

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am incercat sa fac si eu cu un baiat super, care imi provoaca fluturasi in stomac de cate ori il vad. dar nu merge, nu pot, as vrea atat de mult sa pot, pentru ca imi este drag, cu toate ca eu sunt de parere ca este o nebunie, pentru oameni bonlavi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru fetele care vor sa incerce id d mess: shocky69i putem sa incercam nu e nevoie sa ne aratam fata