| Roxxy95 a întrebat:

Ce parere aveti despre sexul virtual? happy

33 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Aceeasi ca si despre mima.
Stii jocul?
Intotdeauna imi provoaca un ras nebun.
Dar la sex, ma rezerv doar pentru episoade live.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru greece12):

Partea buna(daca exista asa ceva)este ca nu ramai gravida, nu iei boli, nu se se rupe prezervativul, nu-ti bati capul cu pozitii...laughing

| greece12 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

...si nu pui intrebari disperate pe TPU!
laughing

| RAY a răspuns:

Eu cred ca viata se traieste real inteleg sa vb cu cineva pe net,sa dai un sfat,il asculti,te intarnesti etc dar chesti gen sex virtual e prea tot un fapt interesant a dovedit ca multi practicanti de fapt duc o izolare sociala de asta webcam de multe ori sunt discuti vezi tu noi avem o dorinta de a comunica incredibil de mare pentru ca jumatate din creier e facut pentru limbaj verbal, non verbal, vizual, eu cred ca trebuie pshiologie mai multa site urii specializate pentru tineri cu probleme sociale, tot mai bine faci sex real doar real traiesti nu isi gasesti iubita te duci la o dama de companie nu-i nimic rau in asta traim ca sa ne satisfacem dorintele

Răspuns utilizator avertizat
| OnuOnulică a răspuns:

Există aşa ceva? o.O straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Recunosc ca am facut asa ceva, insa in realitate nu as face niciodata nici sex, nici dragoste, ci prefer sa mor virgin. Inca nu am cunoscut femeia care sa ma respecte atat de mult incat sa consider ca merita sa-i daruiesc virginitatea mea.

| Roxxy95 explică (pentru anonim_4396):

Cred ca esti singurul baiat care gandeste asa happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Roxxy95):

Sunt ciudat, stiu. Mi-am pierdut increderea in femei. Primul lucru, care ma atrage la o femeie, este respectul pe care mi-l ofera. In datile cand m-am masturbat la telefon, adica atunci cand am facut sex virtual, am facut fiindca ma saturasem uneori sa ma uit la filme porno, si sa ma masturbez. Si imi doream sa simt o femeie alaturi, si m-am inclinat spre sexul virtual. Insa mi-am pierdut multe sperante. Am ajuns la concluzia ca niciodata nu o sa fiu de ajuns pentru o femeie. Mereu va exista cineva mai bun ca mine. Am ramas doar cu nenorocitele de filme porno, pe care le vizionez zilnic, si zilnic ma masturbez, evident, in timp ce le privesc. Nu stiu de ce fac asta. A trecut vremea cand o faceam din placere. Cred ca a devenit parte din rutina zilnica. Decat sa fac sex in realitate, prefer sa ma masturbez toata viata privind filme porno. Nu mi-e rusine sa recunosc ceea ce sunt.

| Coarna_Mihai_1990 a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti baiat? Daca zici da, sa mori tu, nu ma minti? laughing) Vai doamne, esti fetita in toata regula, cati ani ai? laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| Coarna_Mihai_1990 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tot nu-i ca ala clasic dreacu, nu vad laughing mie mi-se-pare naspa dreacu doar prin vorbe, scris si imagini e cum te-ai uita la " pornache " deci eu zic sa ramai la asta normal, dreacu macar simti happy si tu ce faci si ai o/un fata /baiat langa tine nu un telefon sau un calculator.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Coarna_Mihai_1990):

Sunt baiat, si am 22 de ani.winking

| Coarna_Mihai_1990 a răspuns (pentru anonim_4396):

happy Si inca esti virgin?!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Coarna_Mihai_1990):

Da, sunt virgin. Si vreau sa raman toata viata asa. De ce? Fiindca mereu, orice femeie as avea, s-ar satura de mine, si m-ar lasat pentru altul. Nu am cu ce sa impresionez o femeie. Nu ma ridic la nivelul pretentiilor si la standardele unei femei. Femeia este ca si un BMW: degeaba mi-o doresc, daca nu am fata de ea. Femeile vor barbati cu muschi, cu bani, stilati, moderni, nu blegi ca mine. Stai linistit, sunt altii care sunt virgini si la 30 de ani.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Aha, deci de aici vine lipsa ta de încredere, am înțeles...

| Roxxy95 explică (pentru anonim_4396):

Ehh, mereu va exista si cineva mai putin bun asa ca n-ai de ce sa-ti faci griji happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sexul virtual nu exista. Exista masturbare si sex. Daca nu exista contact intre cei doi, "sexul virtual" este masturbare. Pentru sex virtual trebuie mai intai sa existe un mediu virtual si apoi un costum special care sa mimeze atingerea partenerului. Atunci putem vorbi despre sex virtual. Masturbarea la telefon sau web nu este sex virtual...

| MiruD a răspuns:

O prostie. happy

| BlackOldSun a răspuns:

Lasa masturbarea si pleaca in lumea reala senzatia adevaratului sex o traiesti prin trup si suflet... emotie, extaz, orgasm! virtual? = 0! viata e scurta asa ca treieste-o!

| ShakeRattleRoll a răspuns:

E misto, abia astept sa primesc de fiecare data mailul care la deschidere imi arunca sperma pe fata.

| shadowgay a răspuns:

Si eu zic ca e ceva normal sexul virtual intre 2 persoane care sunt la mare distanta si vor sa impartaseasca anumite lucruri intime, si eu l-am facut si e frumos, dar nu e ca ala real dar e excitant. dar tu ai facut sex virtual; sau ai vrea sa faci cu minewinking

| Roxxy95 explică (pentru shadowgay):

Da am facut, cu tine ma mai gandesc laughing

| shadowgay a răspuns (pentru Roxxy95):

Macar sa inccerci cu mine iti dau mesaj cu adresa mea de messenger :*

| Roxxy95 explică (pentru shadowgay):

Da laughing

| Cherry94 a răspuns (pentru shadowgay):

Nu ai ce cauta pe forumul TPU, mergi la matrimoniale, kid.

| shadowgay a răspuns:

Nu pot sa trimit mesaje, dar o pun aici adresa prima data nr cunoastem si dupa vedem shoshly_2007! Ast prietenia ta roxy pe mess

| xPegasus a răspuns:

Ce intrebare tampita, nu exista asa ceva, copii distrusi de pixeli -_-

| Roxxy95 explică (pentru xPegasus):

Cum sa nu existe? Tu pe ce lume traiesti? laughing

| yrynukaina a răspuns:

Eu cred ca e ceva normal intre 2 persoana care le desparte distanta.Sau sunt persoane care fac videochat acolo tot virtual este o faci din placere dar iese si bani :d