| RAY a întrebat:

Ce parere aveti despre cineva care nu vrea o relatie, aventura, comunicare cu sexul opus ca a avut parte numai de dezamagiri dar prefera sexul virtual?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt un om intergru, nu am repetat aceleasi greseli din nou si din nou, sau poate am ales fete nepotrivite si de asta am avut dezamagiri. Sexul virtual e mai lejer, labã reala fara stress

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Asa e, mie îmi cer fetele nunta pentru sex

29 răspunsuri:
| RAY explică:

Hey nu o jigni e o fata ok

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru RAY):

Poate pentru tine. Fiecare om e diferit, sa stii

| RAY explică (pentru ForeverAlone97):

Eu pe fata asta o cunosc de 2, 3 ani si stiu ce vorbesc

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru RAY):

Daca da raspunsuri lipsite de sens am tot dreptul sa nu-mi convina si sa actionez ca atare. Si nu ma mai lungesc, ca daca incep sa ma dezlantui, iar imi sterg adminii raspunsurile

| RAY explică (pentru ForeverAlone97):

Eeeeeeee fiecare se poate exprima cum doreste, exista un regulament, e treaba unui admin sa baneze acel user, mai bine ai incerca sa vb cu fete pe sentimente, tinder

| Freya1 a răspuns:

Eu cred ca nu a incercat in viata reala si de aceia ii e mai simplu sa stea in fata pc-ului sa de-a o l...a decat sa isi puna mintea si farmecul la contributie sa f...a si ceva real.
Nu exista am fost foarte dezamagit si nu mai vreau relatii cand pe tine te-a dezamagit cel mult o fata si aia cand aveai 15 ani.
Cate greutati si dezamagiri am avut eu in viata si din partea baietilor si din partea prietenilor... ohoo da nu am murit din asta si nici nu mi-am incheiat viata acolo cumparandu-mi 5 pisici si inchizandu-ma in casa. Uite si acum spre exemplu am destule greutati si mai sunt si schioapa de o perioada de timp dar tot incerc sa interactionez cu oameni sau sa ii ofer iubitului meu ce are nevoie intr-o relatie si mie implicid.

| Freya1 a răspuns:

Am nişte probleme de sănătate pe care ţi le doresc şi ţie din tot sufletul pentru că ţi le meriţi din plin la cât eşti de idiot. Nu ştiu cine te-a băgat pe tine în seamă sau de unde mă cunoşti să îţi dai cu părere.
Mai bine tine limbă după dinţi şi da o labă în continuare în faţa monitorului că văd că te simţi.

| SG1995 a răspuns:

Cum a zis și Ice, de ce să dai bani să o vezi pe una cum își dă degețica când poți da bani să fu-ți în realitate? De ce-ai plăti pe cineva doar să comunici virtual cu ea? Că practic pentru asta plătești, că în rest show-urile de genul sunt gratuite, trebuie doar să aștepți ca un fraier cu bani să plătească s-o vezi pă aia nud.

| Plato a răspuns:

Fiecare cu neroziile lui, dar nu consider a fi normal.

| RAY explică (pentru Plato):

De ce?

| Plato a răspuns (pentru RAY):

Deoarece virtualul nu trebuie sa inlocuiasca realul sub nicio forma. Tehnologia usureaza viata, nu o inlocuieste. Cine vrea doar o relatie virtuala, cred ca e foarte nesigur pe sine, are probleme mari de incredere si socializare.

| SG1995 a răspuns (pentru Plato):

Eu i-am spus asta, mi-ai zis că îl judec.

| Plato a răspuns (pentru SG1995):

Am zis eu?

| Justme1997 a răspuns:

Iti place singurătatea si sa faci mușchi la mana dreaptă. Este prostesc sa te retragi doar din cauza unor amărâte de dezamăgiri in dragoste. Ai noroc ca nu v-ati casatorit sau avut copii, esti liber

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru Justme1997):

Mai bine. Cat esti singur, faci ce vrei, cand vrei si cum vrei

| Justme1997 a răspuns (pentru ForeverAlone97):

Si totusi, forever alone pare cam deprimat big grin

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru Justme1997):

E greu, dar nu imposibil

| RAY explică (pentru ForeverAlone97):

Cel mai greu e lipsa sexului, daca ai parte de sex si stii sa faci mancare nu va fi greu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niste dereglati mintal. Cum sa faci sex virtual? Am 28 ani si nu am facut niciodata sex "virtual". laughing O spun ca barbat, nu ca femeie.
O mai dau in cap lui mutu uitandu-ma la filme xxx pe net, dar nu cred ca se incadreaza asta la sex virtual laughing

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Eu cred ca exagerezi, deci cei care se uita la video chat sunt dereglati mintali?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia intra live pe webcam,iti arata pasarica,tu te masturbezi si mai platesti si bani pentru asta.
Cand poti sa mergi la o dama de companie, platesti si acolo bani, se dezbraca in fata ta si o vezi pe viu nu pe monitor.
Si unei dame de companie ii poti face mai multe in afara de a saliva in fata unui simplu monitor. laughing
Sexul real nu se compara cu ala virtual. Sex virtual pentru barbati tristi, fara succes la femei probabil respinsi si de catre damele de companie.

Iar daca vrei sa fac referire la "realiile bazate pe sex virtual"... Atunci persoana sa traiasca in continuare ranita in dragoste pentru ca eu vreau sex real, nu virtual.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Filmele porno nu sunt sex virtual?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nu consider asta pentru ca aia este o inregistare postata pe net. Tu doar te uiti cum altii se...

Cand la sexul virtual atat barbatul cat si interlocutorul apare nud pe webcam si incepe sa se masturbeze reciproc la camera. Ce sex e asta?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Pai si cand vezi o fata care se masturbeaza cum e?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Hai ca nu vreau sa intru in polemici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sexul "virtual" e naspa.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Si daca doua persoane care deja au o relatie de mai multi ani?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Tot naspa e