| RAY a întrebat:

De sexul virtual ce parere aveti? De ce este normal sa ai o relatie si anormal sa fii singur?

Răspuns Câştigător
| Emma30555 a răspuns:

Sexul virtual nu e real, nu stiu ce parere sa am caci nu cunosc subiectul. Nu e anormal sa fii singur, alegem sa fim cu cineva fiindca nu ne place sa fim singuri nu ca ar anormal. Majoritatea oamenilor trec prin ambele situatii. In ziua de azi intalnim multi oameni singuri sau necasatoriti, in alte perioade cred ca se intampla mai rar

6 răspunsuri:
| Holiday a răspuns:

"De sexul virtual ce parere aveti?"

E doar o forma de masturbare.

"de ce este normal sa ai o relatie si anormal sa fii singur?"

Intrebarea nu e daca ai o relatie sau nu, ci daca poti avea o relatie, sau nu, daca iti doresti asta. Iar cei care pot avea oricand o relatie, dar din varii motive nu si-o doresc, nu pun intrebari de genul asta.
Nu este anormal sa nu ai o relatie, ci sa nu poti avea una, cum e si cazul tau.

| RAY explică (pentru Holiday):

Eu doar vream sa citesc parerei atat

| Plato a răspuns:

E normal si sa fii singur, pana la un moment dat.

Sex virtual? Cum vine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar cine zice ca e normal/anormal?

Sincer iti spun tin minte ca ai mai pus aceeasi intrebare acum un an sau ceva, doar ca ai adaugat si sexul virtual. laughing

- nu e "anormal" sa fii singur dar societatea vede ceva anormal la tine pentru ca esti singur. Intelegi? happy

| RAY explică (pentru anonim_4396):

TPU asta inseamna a adauga intrebari, da inteleg

| JusTPauL a răspuns:

E ok atâta timp cât amândoi sunt de acord.
Majoritatea oamenilor sunt,, cuplati'', de-asta pare ceva anormal sa fii singur.
Nu te judeca nimeni dacă ești insingur.
Trebuie doar sa fii împăcat cu ideea.
Unii întra în depresie din cauza asta.