| zuzuliana a întrebat:

Ce parere aveti despre tineri din ziua de azi care lucra in armata?

5 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Bravo lor, pe vremea mea cand trebuia sa te ia in armata era jale mare... conditii nasoale, viata grea.

| Nastia a răspuns:

Poi, e bine d ei, ...au bani multi si conditii bune d lucru,...

| ioanaa a răspuns:

Foarte bine, asa te calesti si in plus, ai si un loc de munca asigurat.

| dicarmencitta1957 a răspuns:

Acum in armata este bine, numai este cum era pe vremea lui Ceausescu, au si conditii bune, le da si casa si au si salarii bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zuzule aia sunt barbati adevarati. cei care nu au trecut prin armata sunt doar copii mari. si atat.