| Steam321 a întrebat:

Ce parere aveti despre virgini in 2k17? Ps:Am 26 de ani

35 răspunsuri:
| RAY a răspuns (pentru Steam321):

E vorba de bts ce poti lua madaline, dar crestinele spun mereu ca fizicul nu conteaza cum nu gasesti si pentru tine ma mir, nu ai suflet bun a?

| Steam321 explică (pentru RAY):

Eh man acum și tu, nu chiar așa cu orice scândură, asta e mai stau așa singur pana la 50 de ani și după zic sa îmi găsesc și eu o băbuta și sa îmi trăiesc viața liniștit

| bogdan72 a răspuns:

Tata, e alegerea ta si nu poate sa-ti zica nimeni ca e bine sau e rau. Mi se pare foarte ok si daca ai alte prioritati, pana la urma. Dar, daca te razgandesti, probabil realizezi ca fetele nu se vor da in vant dupa amanuntul asta.

| SadBoyForever a răspuns:

Și eu am 26 de ani și sunt virgin și din păcate nu știu ce să mai fac, nu am întâlnit niciodată vreo fată la care să îi placă de mine.

Din păcate eu m-am resemnat dar mai aștept totuși o minune.