| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de baietii virgini? rolling on the floor
aia care nu sunt in stare sa aiba o femeie laughing

20 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu cred ca nu au gasit inca femeia potrivita si ii respect pentru faptul ca aleg cu grija. Numai prostii cred ca a face dragoste se rezuma la "a fi in stare".

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Depinde ce vârstă are.
Dacă are 25 de ani şi nu a avut nicio femeie, eu aş spune că e cam trist.
Dar dacă are 14-18 şi chiar 20 de ani şi este încă virgin, eu zic doar că încă nu a găsit o fată care chiar să-l merite.
Din punctul meu de vedere, ca băiat, îţi spun că o fată din 10000 merită deranjul de a-i mai spune şi altceva în afară de să o înjuri constant.
Vremurile de astăzi sunt ciudate.
Oricum, eu nu cred că trebuie râs nici de fetele virgine şi nici de băieţii virgini.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Valeuuu, i-ai tras-o si tu unei babe ramolite si te dai mare acum?laughing

Ce jenibil esti!

Patetic!

| Razvan a răspuns:

E frumos sa arati cu degetul? Sa te dai cocos? In lumea virtuala poti sa zici ca ai avut si 3 batalioane de femeithinking
Din fericire mai sunt si altfel de baieti, thanks to Godwinking

| BRG a răspuns:

Bună de ce crezi tu că ăia virgini nu sînt în stare să aibă o femeie? Te întreabă un virgin.

| adi4ever a răspuns:

Da vrei sa-ti zic ce parere am despre intrebarea asta idioata?
Nu cred ca un baiat nu e in stare sa aiba o femeie

| BOGDAN a răspuns:

Daca au 15 ani am o parere buna. daca au peste 20... rad laughing

| TheMihutz a răspuns:

De ce? esti virgin si n-ai avut o femeie?

| TheMihutz a răspuns:

@ johnny ia uite-l ce se lauda rolling on the floor dar cine crezi ca te crede?

| lifeistough a răspuns:

Nu-s disperati sa-si piarda virginitatea ca ceilalti dupa sex care si-au pierdut-o!

| .::Roxy Shi Atat::. :*:*:* a răspuns:

Eu am o parere destul de buna despre acest lucru deoarece nu poti sa iei de la ei niste boli incurabile ca de la ceilanti care au inretinut deja acte sexuale. mi-as dori sa intalnesc unu.

| belltech a răspuns:

Baieti buni, ar trebui sa gaseasca o tipa cu experienta si dornica, ceva pe la 40 de ani

| yonutz_7445 a răspuns:

Prostia omeneasca!

| andreea_1337 a răspuns:

Depinde. poate asteapta femeia potrivita. dar daca e vorba ca nu a avut niciodata o pritena asta e altceva, inseamna ca e un ratat.si inca, exista cea mai veche meserie din lumea asta adica prostitutia, daca vrea neaparat sa nu mai fie virgin laughing

| johnny_1840 a răspuns:

Eu am facut sex cu o colega cand aveam 13 ani ea mi-a facut oral si acum o am colega de facultate laughing))))))))) i-am mai tras-o si acum de vreo 3 ori

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca in comparatie cu tine ei au ceva neuroni.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Andreea esti varzasadpkt eu sunt d acord cu unii dintre cei care au scris. d ex nu cred ca daca un baiat este virgin nu este in stare s aiba o femeie, din contra poate nu au gasit ceea ce isi doreau. mie una imi plac baietii care au ceva neuroni si nu s culca doar asa pentru ca e rusine s fii virgin, imi plac baietii care aleg cu girja si nu s culva cu prima venita doar asa d dragul d a o face, d nevoie plus ca daca un baiat e virgin nu poti s iei anumite boli.eu cred ca e d apreciat un astfel d baiat, nu d luat in ras si nici d cum ca nu sunt in starehappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Baietii virgini trebuie sa se sinucida. E sigura solutie. Un om cu copilarie nefericita va ajunge virgin in 80 % din situatii. In aceiasi situatie sunt si eu: virgin la 30 de ani. Problema este ca sinuciderea duce in iad. Pe site-urile de dating raportul este de 6 baieti disperati la o singura fata, concurenta e mare. Este criza de fete. In parc vad numai cupluri sau, baieti singuri disperati. Daca un baiat nu reuseste sa faca sex a 13-14 ani, dupa aia e prea tarziu. Guvernul are grija de fumatori, cu reclame gen "oare fumatul este singura ta placere". Virginii se sinucid. Iar pe site-urile de seductie, esti sfatuit sa mergi in centrul Bucurestiului sa dirijezi circulatia, sa mergi la chioscul de ziare sa ceri carne si lapte, sa suni la un numar si sa injuri, si sa arati degetul mijlociu la ceilalti inca din copilarie. Toti adolescentii nevirgini de 15 ani rad de virginii ratati la 25-30 de ani. E infricosator cata putere are degetul mijlociu si gesturile obscene la scoala, in pauza. Sfarsitul lumii este ceva necesar.

| Rognakar a răspuns:

Glumesti? sunt 4 femei la 1 barbat deci e aproape inposibil sa nu fie instare nu stiu ori sunt gay ori sufera de un caz de timiditate cerebrala duodenala acuta laughing

| nebunatyk a răspuns:

Fiecare e la inceput... experienta se capata in timp.Si nu cred ca nu e in stare un baiat sa aiba o fata...