| IloVeMcDonalds a întrebat:

Ce parere aveti despre sexul dintre doi virgini?

Răspuns Câştigător
| blue-star a răspuns:

Mie mi se pare ca.
Nu este nimic ciudat, mai ales pentru ca nu ai cum sa iei nicio boala, e mai amuzant ca niciunu nu a facut sex pana acum si va fi un moment special pentru ambele persoane.
Denisa 1994 a spus:,, Penibil''.
Da ce ai draga? Ce-i penibil?
Mie mi se pare mult mai bine ca atunci cand doua persoane fac sex ambele sa fie virgine, decat unul sa fie virgin si altul nu.
Pentru ca daca unul nu mai e virgin, stie deja cum e senzatia si totul, si poate ca n-o sa fie la fel de satisfacut ca si in alte partide.
Asa, daca sunt 2 virgini, e mai bine, chiar daca ei o sa fie timizi la inceput, sau o sa rusineze, e mult mai amuzant asa.
Ca oricum baietilor nu le plac fetele care nu mai sunt virgine, ca cica nu e asa amuzant sa faci sex cu una care deja a facut, si ca e mai amuzant sa faci sex cu o virgina pentru ca e mai excitant, sau e mai placut, sau pentru ca nu s-a culcat cu inca 20 de baieti inaintea ta.
Si in cazul doi, daca un baiat e virgin, dar fata nu mai e, baiatul o sa fie mai timid decat fata, si o sa-i fie rusine si o sa se ingrijoreze ca poate nu o satisface la fel de bine cum a facut altul.
Asa ca e mai bine ca amandoi sa fie virgini.
Pa!

16 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Eu am trecut prin asta si pot sa zic ca e foarte frumos. happy

| Zenithf a răspuns:

Este cel mai frumos lucru, ca doi sa se daruiasca prima data unul altuia (si impreuna lui Dumnezeu) in noaptea nuntii. Asa a fost mult timp, si asa ar trebui sa fie...

| Vizitiul a răspuns:

Vorbim despre doua persoane fara experienta in ceea ce priveste sexul. Amandoi deprind tainele sexului de pe aceeasi pozitie. Fenomen care te priveaza de complexe, zic eu, un lucru ideal pentru ambii participanti la actul sexual.

| Азбука a răspuns:

Toate au un inceput. Cu rabdare, si informatii suficiente, nu va fi nici greu, nici imposibil.

@denisa1994 - de ce penibil?
Mai exact, stii ce inseamna penibil?

| Zady a răspuns:

Nu este numai asta.in primul rand gandeste-te ca niciunul nu are experienta asta inseamna ca va trebui as vorbiti deschis despre foarte multe amanunte:ce iti place, ce nu iti place, cum ti-ar place, unde ti-ar place, si astea sunt lucruri care va vor apropia foarte mult. apoi este si putin amuzant cand veti face amandoi cate o greseala sau cate-o gluma de genul nu o gasesc sau in fine v-ati descurca voi.in fine te pot asigura ca este o experienta de neuitat

| Miauti a răspuns:

Cel mai tare sex! Unde ambii se modeleaza.

| MMadalina a răspuns:

Este ok atata timp cat este facut la o varsta potrivitawinking{parerea mea}

| Smarandica a răspuns:

Doamnee! Vorbim parca de sexul dintre extraterestii! Ce ti se pare draga asa ciudat? Ce e, crezi ca toata lumea si-a inceput viata intima in adolescenta? Esti stupida rau cu intrebarea ta.si ca sa-ti raspund poate o sa doara mai tare poate pentru amandoi, da asa ai satisfactia tu, ca femeie ca ai fost singura din viata lui si ca te-ai daruit persoanei iubite, iar el ca a fost primul din viata ta si ca nu il intereseaza altele, pentru ca nu simte nevoia de "ceva nou" daca nu a umblat din floare in floare.
byeeeeeeeeee

| KeepCalm a răspuns:

Cutelove struck

| cosminbacau a răspuns:

Daca e cu acordul ambilor implicati si e protejat, e OK.

| Lolo_3214 a răspuns:

Nu stiu. dar la mine a fost epic fail. Poate exista si exceptii, depinde si de persoana.

| mira_5804 a răspuns:

Am o parere buna deoarece o sa stii precis ca no sa te imbolnavesti de boli venerice

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca's virgini nu vad ce ''sex'' sa fie, poate ca se joaca...intreaba'i!

| denisa1994 a răspuns:

Penibil

| Criss001 a răspuns:

Este okwinkingnu e nimica ciudat big grin

Răspuns utilizator avertizat