| DoomNEzeu a întrebat:

Ce parere aveti legat de abordarea (agatarea) fetelor pe strada, parc, club, local public?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte faina intrebare. Abordarea si agatarea sunt musthave-ul acestui sezon.

26 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Da unde vrei prietene sa le agati? La bisericá?
Ca vad ca si tu esti Dumnezeu pe site, mai este unul...
@Death.sunt cocalar.Eu nu am bani de cluburi.sorry.

cami
| cami a răspuns:

De acord cu nony.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Parerea meastraight faceUn gest foarte tampit.winking

| Silvia a răspuns:

Foarte proasta tacticalaughing
Doar fetele usoare, pitipoancele se lasa "agatate" pe strada.big grin

| Crisu_8081 a răspuns:

Ma sperie acest gen de abordare...Nici nu-i bag in seama, ma fac ca nu-i vad!straight face

| inna a răspuns:

Nu-mi plac astfel de abordarihee hee

| Swabia a răspuns:

Inca un dumnezeu? :O:O... Observ ca tot mai multi vor sa fie Dumnezeu! am impresia ca o sa ai conflicte cu dumnezeu celalalt de pe site din cauza nick`ului!

| catalina_2916 a răspuns:

N-am o parere prea buna... dar daca nu ai alta varianta de a te intalni cu ea in alt loc, sa zicem ca nu faci ceva prea vulgar abordand-o in astfel de locuri...

| lacrimi a răspuns:

O fata nu se agata, in primul rand, cu o fata se converseaza, apoi daca ea se indragosteste de tine, de calitatile tale, de persoana ta, o fata se cucereste.Si mai departe te descurci laughing.

| death a răspuns:

Man, în club e OK, pentru că doar de-aia este club, să te bagi în seamă. Dar pe stradă, în parc sau în alte locuri publice mi se pare o lovitură grea pe care o suferă imaginea ta. Verdict: cocalar! Aşa că mai bine încerci pe alte căi, ca să găseşti şi nişte fete mai de Doamne-ajută, nu neamu' lu' piţi.

| death a răspuns:

Nony, nu e nevoie să le agăţi. Poţi cunoaşte fete şi pe alte căi. Dacă eşti în club, se scuză. În rest, nu se scuză deloc.

| MarYoBenucci a răspuns:

Am vazut ca, m-ai nou si fetele au incepu sa aiba obiceiuri din astea asa ca parerile sunt impartite happy

| BUBULINA a răspuns:

Dar nimic tau de la ce vine?thinking

| denisa_4752 a răspuns:

Eu cred ca nu e nimic rau in acest lucru insa depinde de felul in care vrei sa abordezi o fatahappy

| AvalohAlyn a răspuns:

O parere foarte proasta si practicat numai de taranimea oraseana. Un om educat care se respecta si e destul de inteligent are tactici mai normale si mai orasene de,, agatat''.

| DoomNEzeu explică:

Daca asta e parerea voastra, atunci vizitati site-ul nostru si ai sa vz silvia ca nu e chiar asa http://www.artaseductiei.ro/

| DoomNEzeu explică:

DOOM: Nu este Doomnezeu. Este DOOMneZEU. DOOM stiti ce insemna, ZEU cu atat mai mult,? ne? este o particula de negatie. Adica, blestem, nu zeu. E o contradictie in cuvantul asta. Citit Dumnezeu e una si de fapt are sensul total invers

| just4fun_8801 a răspuns:

Daca te duci la o fata, scoti lantul in relief, portofelul la vedere cu doua bancnote de 10 ron reale si restul servetele si cu texte de genul "te fac o tura cu caruta" o sa reusesti sa agati doar modelele de pe site-ul pitzipoanca.stiti voi.

Referitor la ce au zis : Crisu, inna, mumoasa : Daca intr-un parc un baiat doreste sa poarte o conversatie cu voi fugiti ca elefantul de soarece? Recunosc nici mie nu imi plac idiotii care tipa dupa fete pe strada, dar daca un baiat vine la voi intr-un parc sau club etc si doreste sa poarte o discutie cu voi nu vad nimic de speriat in asta.

| TeoIonela a răspuns:

Da. buna intrebare:eu de exemplu, daca un baiat sau mai multi comenteaza la mine ma iau in gura nu iei-da nu injur-comentez si eu k de aia am gura. Mie mi se pare ok abordarea asta, doar nu e plina lumea de calugarite si calugari...laughing

| spiritul a răspuns:

E club de doomnezei aici?

| frida0purple a răspuns:

Un gest de prost gust.

| Mircea_blabla a răspuns:

Presupun ca se pot "agata" fete pe strada si intr-o maniera decenta, nu cu replici de pe net.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti face cunostinta oriunde cu o fata, nu apela la prejudecati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar depinde cum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa-ti gasesti un motiv an primul rand casa vorbesti cu ace persoana respectiva si sa stii cum sa vorbesti sa dai an punctul ei slab daca doriti mai multe informati sunati-ma pe tel. 0752330136 multumesc ca ati citit acest mesaj

| franz a răspuns:

Cam asa se abordeaza pe strada si in locuri publice;) http://www.youtube.com/watch?v=gHtiFQ2Mfv4