| SamsungElectronics a întrebat:

Bună seara!

Ce părere aveți despre abordarea fetelor pe Facebook Instagram și Snapchat?

Se merită, ce ziceți?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Vezi de sentimente.ro cu abonament, singurul site unde m-am si întâlnit cu una acum 10 ani.
Recomand si Tinder, badoo cu abonament, inainte de toate fa-ti niste poze la un studio, fizic este decisiv, daca esti urat nu ai sanse nu e vina acestor aplicati, pur si simplu esti urat, cei care cauta prin aplicati sunt urati de fapt

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu merită.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

E mult mai bine in realitate.
Daca esti bun pe realitate, bineinteles.
Online... Merge undeva la 10-20%. Depinde ce cont ai si mai ales peste ce fata dai.
Unele raspund frumos, majoritatea nu.
Daca nu ai alte variante, abordezi online, dar trebuie sa ai rabdare si sa accepti sa fii penibil... Ca trebuie sa scrii multora, pana cand iti raspund cateva.

| Hyperion7 a răspuns:

In primul rand,nu merita ci merita atât timp cât nu poți face mare lucru în viața reală din motive diverse.
Nimeni nu îți garantează o relație cu Angelina Jolie,dar macar ai mai dobândit experiență,vezi ce merge și ce nu merge,astfel,te mai călești și dobândești niste experiența pe care o poți folosi in relațiile fizice.
Dar acum… de reținut! Daca incepi cu "ce faci frumoas-o " clar că primești seen, fii inventiv, creativ in felul tau folosește-te de tot ceea ce știi să o dai pe spate pe tipa.
De pildă, o poezie, un mic roman drăguț, că dacă o iei nașpa...ori îți da seen ori te ia la mișto.
Bafta maan!

| siriusblack98 a răspuns:

Parca ar fi vorba despre o achizitie/investitie sa se merite. Parerea mea este ca treaba cu agatatul online e strict loterie. De cele mai multe ori o sa te alegi cu plebea societatii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si in realitate si pe net abordarea e aceeasi, pokemonul difera. Crede-ma, am oncercat, femeile nu mai vor relatii doar un fraier de pe care sa traga.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Majoritatea de care o sa dai au copii sau alte defecte mari.

| Fantaspirit a răspuns:

Decât să nu faci toată ziua nimic merita că totuși încerci, din astfel de încercări unii și au găsit jumătatea și s-au căsătorit.
Poți să le abordezi pe net sa mai prinzi puțin elan și ulterior o poți face și în realitate.