| Beibyyyyy :-x a întrebat:

Fetelor voi ce tinute aveti pentru club?love struck

1 răspuns:
| Static a răspuns:

Pai, chiar daca nu am fost niciodata intr-un club, oricum nu-s cluburi faine pe unde stau eu, stiu cum ar trebui sa te imbraci pentru clubwinking. Poti alege jeansi si o bluza sau un tricou mulat, depinde de anotimp. Acum e gata sa ninga deeci :p, poti alege un plovar mulat poate cu decolteu, cu paiete sau ceva misto la moda, cu tricou sau maieu pe dedesubt sa nu-ti fie frigwinking, o pereche de blugi mulati sau eu stiu, cu chesti pe ei la moda, poti sa le atasezi o fusta mini de aia speciala ce se poarta cu blugiwinking. Poti sa iei botine sau cizme dar sa fie cu toc mic si comode ca sa poti dansa cu ele :p. Un fular mai scurt sau o esarfa nu ar strica deloc. Dca preferi o tinuta mai golasa, poti alege o fusta nu foarte scurta, mai sus de genunchi sau pana la baza genunchilor, si cu colanti sau cu egari pe dedesubt, ca sa tina de cald. O pereche de cizme inalte, mulate sau botine mai inalte, poate ceva cu blanita pe deasupra love struck. Un plovaras sau o geaca draguta mulata si poate o sapta pentru anotimul acesta, una mai moderna. Acum sper sa te hotarastiwinking. fundita?