| Lucian_4323 a întrebat:

Ce parere aveti voi baieti despre fete in general? ...si Ce parere aveti voi fetelor despre baieti in general?, sincer daca se poate...

6 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Fiecare cu parerea / parerile lui...

| DevilLife a răspuns:

Parerea despre baieti in general...hmmm...cam aiuriti si egoisti.Cat despre fete extrem de materialiste

| KimBianca a răspuns:

Mda...majoritatea baietilor lasa de dorit oh go on
dar daca un baiat e copilaros si dulce si sincer pentru mine e perfect

| anonim0015 a răspuns:

Buna! Sunt fata! Parerea mea despre baieti? Pai ce cred eu despre baieti? Gandesc doar lucruri urate despre majoritatea pentru ca nu stiu decat sa se foloseasca de fete! Dupa parerea mea, noi, fetele, suntem carpe pentru baieti! Ad ica faptul ca voi ganditi cu organele reproducatoare si nu cu capul, este una, dar ce fac cei din ziua de azi (vorbesc doar despre majoritatea) este chiar urat!
Restul poate sunt altfel, dar ce am intalnit eu pana acum...toti sunt la fel! Vor unul si acelasi lucru! SEX!

| GabrielleTheRealQueen a răspuns:

Pai.mie la un baiat imi place faptul ca pur si simplu e baiatlove struck e specialllove struckxx, in felul lui.oh go on.

| AleX_9489 a răspuns:

Mie imi placa la o fata modul cum se comporta si depinde si de caracterul ei ( sa arate si destul de bine) nu neaparat corpul conteaza cum se uita alti la tate si la fund big grin iate dupa instinctele tale. Funda :O3?