| gabybubbles a întrebat:

Ce parere avetu despre fetele care are alt iubit in fiecare saptamana(2 saptamana)thinking

Răspuns Câştigător
| DennyxD a răspuns:

Hmm.cunosc niste persoane asa.pai daca si-i schimba ca pe rimel inseamna ca asta nu e iubire adevarata ci doar lauda ca a fost cu nu stiu cati...stii.vor sa se mandreasca ca ele sunt cele mai tari ca au umblat cu "n" baieti. dar de fapt lumea au alta parere despre elewinking
o fundita daca te-a ajutat rasp mew?blushing

9 răspunsuri:
| Gosh. a răspuns:

Mi se par ridicole si penibile.
Consider ca genul asta de fata n-o sa gaseasca niciodata un baiat care sa o respecte...sau care sa fie respectat.

| S†®£p§¦L§ a răspuns:

Cunosc foarte bine genul asta de fete. Si mi se pare total aiurea sa fii cu un baiat in bataie de joc, numai ca sa arati ca ai un iubitstraight face. Crede`ma ca genul asta de fete sunt numite c*rve. Sunt o gramada de baieti care au confirmat asta. De ex: o prietena foarte buna de-a mea. Ea se combina cu baieti asa, din distractie fara sa tina la ei. Si exista un baiat pe care il iubeste enorm, a fost cu el, dar pentru ca in timp ce era cu el, ea se saruta cu toti baietii (chiar exagerat) i-a dat papucii. Si acum tot ea plange, pentru ca el nu mai vrea cu ea deoarece este sigur ca va face la felwinking. "Lupul isi schimba blana, da naravul ba." Si ea crede ca daca e frumoasa, are tot norocul din lume la baieti laughing. Dar nu e constienta ca ei deja o considera... Sper ca te-a ajutat raspunsul meuhappy. Pa-pa.kiss.

| validana a răspuns:

Mi se pare o prostie! Ori iti alegi un baiat cu care sa ai o perioada indelungata, ori stai singura pana iti gasesti alesul.Baietii nu sunt sosete ca saii schimbi in fiecare zi(in cazul asta in fiecare saptamana). Total aiurea!

| AnAiLuI a răspuns:

O parere proasta...
sau poate unele fete prefera sa nu se implice in relatii serioase sh vor numai aventuri.winking

| AnAiLuI a răspuns:

O parere nu foarte buna...
dar. inteleg ca unele fete prefera aventurile de o saptamana 2 ...decat o rel serioasawinking

| .::CyBeR::. a răspuns:

Sunt niste... cum sa zic, usuratice, ca sa nu zic altfel.

| doarreuu a răspuns:

"fetele care are"
invata sa scrii si vb p urmawave

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se poate numi iubit. Gagic suna strengareste si realistwinking.
Editeaza repede,, are`` cu,, au`` si aveti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu. adica cel putin nu vreau sa critic ce nu cunosc personal! Dar nu stiu cum te poti indragosti de o persoana in 2 saptamani si s'o lasi balta si s'o iei de la capat? Adica trebuie sa ai o anumita nesimtire sa faci asa ceva. si trecand de la unul la altul ajungi la alta denumire...

Nu stiu exact. dar e ceva ce nu as face. pentru ca nu stiu cum as putea sa stau cu o persoana care nu o iubesc. sau pe care o iubesc si sa'mi bat joc de eahappy Deci decizia e ca... asa au fost educati unii oameni!