| DeeaCarmen a întrebat:

Ce parte din actul sexual vă place cel mai mult?

39 răspunsuri:
| Werrich a răspuns:

Finalul. Tie?

| LPCTSTR a răspuns:

Niciuna.

| corbulalbrosu a răspuns:

Starea de EXTAZ final. big grin

| DeeaCarmen explică (pentru Werrich):

Orgasm ul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totul...a,stai,ca nu stiu cum e happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce intrebare stupida.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Partea cand rupem patul la proriu si urletele

| SLS92 a răspuns:

Nimfomana mai esti ce noroc pe *** ala de te are

| Ezic a răspuns:

Cand termin

| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Orgasmul happy

| Ofiintă a răspuns:

Punctul culminant și deznodământul.

| Paul754880338 a răspuns:

Interesant este si flirtul, nu? Momentul acela in care se ascund sau se lasa la vedere gesturi, apropo-uri, priviri ce masoara si examineaza, se pregateste terenul, sau are loc o retragere temporara, se cere timp, se cucereste increderea, se dezvaluie sau se ascund temperamente sau dorinte. Pare interesant acest episod... daca nu esti prea de grabit spre final.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Preludiul. Orasemele nu-mi plac că mă fac să mă trezesc din vis.

| JicaContra a răspuns:

Cred ca, putin ar putea spune altceva decat orgasm, sau orgasme
insa raspunsul lui Clint chiar e TARE big grin

| Drimmero a răspuns (pentru Ofiintă):

Si cu intriga ce faci?

| Ofiintă a răspuns (pentru Drimmero):

Rămâne de văzut. happy

| Drimmero a răspuns (pentru Ofiintă):

Fara ea nu are loc actiunea, deci e piesa de baza.

| SLS92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Hai ma ca arati bine se indura una sa iti faca un fresh la scula pana ajungi la 26 de ani

| Ofiintă a răspuns (pentru Drimmero):

Nu mă gândeam altfel.

| SLS92 a răspuns:

Mie unul mi-ar place enorm sa pun femeia CAPRA

| Sofer a răspuns:

Partea aia când se pune în 4 labe. Căpriță.

| Drimmero a răspuns (pentru Ofiintă):

De ce esti mereu serioasa? Mai zambeste si tu, nu sta rigida, fii cu adevarat o fiinta.

| Ofiintă a răspuns (pentru Drimmero):

"...fii cu adevărat o ființă." Sunt happy
Ei bine, nu mă pot modela conform dorințelor altora. Nici tu nu dovedești contrariul. La fel, pari un tip serios.

| Drimmero a răspuns (pentru Ofiintă):

Fii tu, asta e cel mai important. Eh, doar par, nu sunt mereu, imi place sa mai rad, depinde si de ce companie am parte.

| Ofiintă a răspuns (pentru Drimmero):

La fel și eu laughing
Nu sunt tocmai sobră. In mediul virtual avem o viziune limitată asupra persoanelor.

| Drimmero a răspuns (pentru Ofiintă):

Eu te vedeam ca pe varianta feminina a lui Bacovia, chiar pari putintel sobra.

de obicei in online multi au o alta imagine despre ei insisi, cu atat mai greu sa obtii ceva tu ca interlocutor

| RoCkKiD a răspuns:

Tigarea de dupa

| Ofiintă a răspuns (pentru Drimmero):

M-am considerat a fi varianta feminină a lui Ștefan Gheorghidiu din opera lui Camil Petrescu.
Si asta datorită hipersensibilității protagonistului.
Un aspect cu care eu mă identificasem în trecut.
Mă adaptez relativ ușor, chiar și într-o societate superficială contrară valorilor mele personale.
Asta ar putea presupune evoluția unui individ. Felul în care reușește să se adapteze societății sau dimpotrivă, modul în care tratează societatea.

| Drimmero a răspuns (pentru Ofiintă):

Hmmm, asemanarea voastra consta si in cautarea domnului G? Cumva se potriveste manusa situatia cu interpretarea personajului dintr-o perspectiva feminina )))

| Ofiintă a răspuns (pentru Drimmero):

Pot spune doar că reprezint extrema Elei.
Mă irita acel personaj feminin.
Cu toate că nici Gheorghidiu nu era tocmai curat. Nu era atras de acesta, în schimb a ales-o din orgoliu, pentru a se simtii validat de către ceilalți. Dacă stau mai bine să mă gândesc, și-a asumat oarecum și acest aspect. Insă, mai comitem și greșeli uneori.