| turasel a întrebat:

Cum pot prelungi actul sexual?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Fa cat mai des.Vei vedea ca dureaza mai mult.

| relian a răspuns:

Ok sa vedem ce avem aici. Daca faci des atunci vei observa intr-adevar o inbunatatire in ce priveste durata dar si marimea penisului.Nu ca se va mari dar va sta altfel.O sa vezi tu singur daca o sa faci mai des.Acum daca vrei sa dureze stiu si eu o juma de ora sau poate si mai mult foloseste creme sau spray.Le gasesti la magazinele cu produse de gen, la sexshop.Mergi acolo si spui ce cauti.Si vanzatorul sigur o sa iti arate mai multe produse, creme sau spray iar tu alegi ce vrei.Personal nu am experimentat insa un amic a cerut exact ca si tine un sfat si am mers cu el si a luat ce eu am zis mai sus. Dupa ce a folosit l-am intgrebat cum a fost si a zis super.Bineinteles el nu a spus nevestesi nimic cum ca s-a dat cu ceva, iar la final nevastasa a ramas mirata si l-a intrebat cei cu tine man esti intro foarma foarte buna.Deci mergi si cu siguranta o sa gasesti ceti trebuie.Eu as putea sa iti spun si ce creme sau spray insa nu sant in RO si probabil acolo au alte denumiri.Dar atentie sa citesti inainte instructiunile si sa faci ce spune.Sinca ceva aceste produse nu iti imbunatateste erectia.Doare iti intarzie ejacularea si cred ca tu asta si cauti.Bafta

| Stef69 a răspuns:

Pai la tine cam cat timp dureaza intre 5 10 min sau mai mult?

| turasel explică (pentru Stef69):

Da cam asa maxim 10 minute

| turasel explică:

Adica sa cum pot sa fac sa dureze mai mult, sa il imbunatatesc