| DeeaCarmen a întrebat:

Ce parte din actul sexual vă place cel mai mult?

39 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Punctul culminant și deznodământul.

| Drimmero a răspuns (pentru Ofiintă):

Si cu intriga ce faci?

| Ofiintă a răspuns (pentru Drimmero):

Rămâne de văzut. happy

| Drimmero a răspuns (pentru Ofiintă):

Fara ea nu are loc actiunea, deci e piesa de baza.

| Ofiintă a răspuns (pentru Drimmero):

Nu mă gândeam altfel.

| Drimmero a răspuns (pentru Ofiintă):

De ce esti mereu serioasa? Mai zambeste si tu, nu sta rigida, fii cu adevarat o fiinta.

| Ofiintă a răspuns (pentru Drimmero):

"...fii cu adevărat o ființă." Sunt happy
Ei bine, nu mă pot modela conform dorințelor altora. Nici tu nu dovedești contrariul. La fel, pari un tip serios.

| Drimmero a răspuns (pentru Ofiintă):

Fii tu, asta e cel mai important. Eh, doar par, nu sunt mereu, imi place sa mai rad, depinde si de ce companie am parte.

| Ofiintă a răspuns (pentru Drimmero):

La fel și eu laughing
Nu sunt tocmai sobră. In mediul virtual avem o viziune limitată asupra persoanelor.

| Drimmero a răspuns (pentru Ofiintă):

Eu te vedeam ca pe varianta feminina a lui Bacovia, chiar pari putintel sobra.

de obicei in online multi au o alta imagine despre ei insisi, cu atat mai greu sa obtii ceva tu ca interlocutor

| Ofiintă a răspuns (pentru Drimmero):

M-am considerat a fi varianta feminină a lui Ștefan Gheorghidiu din opera lui Camil Petrescu.
Si asta datorită hipersensibilității protagonistului.
Un aspect cu care eu mă identificasem în trecut.
Mă adaptez relativ ușor, chiar și într-o societate superficială contrară valorilor mele personale.
Asta ar putea presupune evoluția unui individ. Felul în care reușește să se adapteze societății sau dimpotrivă, modul în care tratează societatea.

| Drimmero a răspuns (pentru Ofiintă):

Hmmm, asemanarea voastra consta si in cautarea domnului G? Cumva se potriveste manusa situatia cu interpretarea personajului dintr-o perspectiva feminina )))

| Ofiintă a răspuns (pentru Drimmero):

Pot spune doar că reprezint extrema Elei.
Mă irita acel personaj feminin.
Cu toate că nici Gheorghidiu nu era tocmai curat. Nu era atras de acesta, în schimb a ales-o din orgoliu, pentru a se simtii validat de către ceilalți. Dacă stau mai bine să mă gândesc, și-a asumat oarecum și acest aspect. Insă, mai comitem și greșeli uneori.

| Drimmero a răspuns (pentru Ofiintă):

De ce reprezinti extrema Elei? Eu te-as vedea o Otilie mai degraba.

| Ofiintă a răspuns (pentru Drimmero):

Pentru că mă identifc cu protagonistul, care este oarecum extrema Elei.

| Drimmero a răspuns (pentru Ofiintă):

Nu stiu de ce tii mortis sa fii in personaj masculin, nu stiu nici cu ce mai exact te identifici

| Ofiintă a răspuns (pentru Drimmero):

Nu are vreo legătură că este un personaj masculin.
M-am identificat cu sensibilitatea acestuia de a se adapta la anumite schimbări de ordin social.
Cât despre Otilia, nu mă identific nici cu aceasta. Nu dispun de acea finețe caracteristică personajului feminin.
Nu tin morțis, pur și simplu mă încadrez mai degrabă intr-o tipologie și nu într-alta.

| Drimmero a răspuns (pentru Ofiintă):

De ce te subestimezi in legatura cu finetea feminina a Otiliei? Nu ai incredere de sine atat de crescuta?

Sa inteleg ca iti place Camil Petrescu, el e cunoscut in 'feminizarea' personajelor masculine.

| Ofiintă a răspuns (pentru Drimmero):

Ba dimpotrivă, chiar am încredere de sine.
Insă, nu toate femeile se identifică cu personajul Otilia.
Cu toate că și în viziunea mea ilustrează imaginea unei femei admirative și totodată un personaj interesant.
Mă fascinează pentru că reprezintă elemente de noutate, mai ales pentru cineva opus ei.

| Drimmero a răspuns (pentru Ofiintă):

Esti si vulnerabila asa din ce am mai citit raspunsuri de la tine, ai o latura sensibila. Nu te consideri atat de minutioasa incat sa-i furi Otiliei rolul? Cam multe intrebari am pus ))) scuza-ma.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Partea cand rupem patul la proriu si urletele

| RoCkKiD a răspuns:

Tigarea de dupa

| corbulalbrosu a răspuns:

Starea de EXTAZ final. big grin

| Sofer a răspuns:

Partea aia când se pune în 4 labe. Căpriță.

| LPCTSTR a răspuns:

Niciuna.

| JicaContra a răspuns:

Cred ca, putin ar putea spune altceva decat orgasm, sau orgasme
insa raspunsul lui Clint chiar e TARE big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totul...a,stai,ca nu stiu cum e happy

| SLS92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Hai ma ca arati bine se indura una sa iti faca un fresh la scula pana ajungi la 26 de ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce intrebare stupida.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Preludiul. Orasemele nu-mi plac că mă fac să mă trezesc din vis.

| Paul754880338 a răspuns:

Interesant este si flirtul, nu? Momentul acela in care se ascund sau se lasa la vedere gesturi, apropo-uri, priviri ce masoara si examineaza, se pregateste terenul, sau are loc o retragere temporara, se cere timp, se cucereste increderea, se dezvaluie sau se ascund temperamente sau dorinte. Pare interesant acest episod... daca nu esti prea de grabit spre final.

| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Orgasmul happy

| SLS92 a răspuns:

Nimfomana mai esti ce noroc pe *** ala de te are

| SLS92 a răspuns:

Mie unul mi-ar place enorm sa pun femeia CAPRA

| armand69 a răspuns:

Preludiul

| Ezic a răspuns:

Cand termin

| EuSuntOmul a răspuns:

Finalul